Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

tak, ważne jest złącze h11. Ja najpierw zamówiłem same ledy, ale wywala oczywiście błąd. Rezystor załatwi sprawę.

Opublikowano

No i gitarra będziem działać:naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

Oczywiście :) Do postojówek są też takie rezystorki dla leniwych na w5w lub t4w, ale to ogarniać będziemy troszkę później, muszę dorwać jakieś ok ledy na w5w

Opublikowano

Ja mam postojówki H6W:eusathink: i ledy które miałem prędzej działały mi bez rezystorków i nic nie wywalało:whistling:

Opublikowano
  • Autor

zależy jak się trafi..

Opublikowano
  • Autor

będzie błąd plus mruganie ledów przy załączaniu zapłonu :thumbdown:

Opublikowano
będzie błąd plus mruganie ledów przy załączaniu zapłonu :thumbdown:
Poważnie:kwasny: ktoś mi zapodał właśnie że te będą oki:whistling:
Opublikowano
  • Autor

nawet nie pisze, że Can-Bus.. wydaje mi się że będzie lipa. Sprawdź i daj znać.. Jeśli będzie błąd trzeba będzie wyrezać opornik 25W 10OHM lub coś w podobie

Opublikowano
nawet nie pisze, że Can-Bus.. wydaje mi się że będzie lipa. Sprawdź i daj znać.. Jeśli będzie błąd trzeba będzie wyrezać opornik 25W 10OHM lub coś w podobie
No oki dam znać:wink:
Opublikowano

U mnie ledy mrugają przy odpaleniu ale świecą normalnie i nie ma błedów:good:

Opublikowano
  • Autor

no to masz szczęście :) a mruganie ok, normalne wiadomo

Opublikowano

Dajcie jakieś fotki jak świecą te ledy w przeciwmgielnych i postojówkach. Ja ma hidy w halogenach i zastanawiam się czy nie lepiej będą się prezentować te ledy. Więc pochwalcie się fotami - nie wstydzić się :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Dajcie jakieś fotki jak świecą te ledy w przeciwmgielnych i postojówkach. Ja ma hidy w halogenach i zastanawiam się czy nie lepiej będą się prezentować te ledy. Więc pochwalcie się fotami - nie wstydzić się :naughty:

zrobie fotkę jak przyjdą nowe halogeny. Na starych słabo świeci bo odbłyśników już nie ma ;)

Opublikowano
no to masz szczęście :) a mruganie ok, normalne wiadomo

W piątek śmigałem z Szamotuł do PO i mijałem B6ke i piknie jej migotały postojówki :kwasny: jak w chińskich lampkach choinkowych :grin:

Opublikowano
  • Autor

po małych bojach z MCE, funkcja coming/leaving home zapodana ;) thx Bart-S

Opublikowano

Na tych czarnych felgach wygląda super. Nie myślałeś, żeby iść za ciosem i pozbyć się reszty chromów?

Opublikowano
  • Autor

smuggler, ciężka sprawa pewnie przedni grill i tylny znaczek OOOO pojdzie w czerń.. Czarne felgi teraz sprzedane więc chrom chyba zostanie

Opublikowano

Pedobear owni :D

Fajna bryka, życzę szerokości i powodzenia w dalszych modach :-)

Opublikowano
po małych bojach z MCE, funkcja coming/leaving home zapodana ;) thx Bart-S

coś było nietak z F - ką:eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.