Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Płaskie wycieraczki


sebul

Rekomendowane odpowiedzi

To sie chyba na te zdecyduje :

Nowe Ramiona ramię wycieraczki AUDI A4 [b6] 01r.- (2964062046) - motoAllegro

bo wolne nowe zamienniki, niz uzywki ori z b7 :)

---------- Post dopisany 26-01-2013 at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2013 at 21:10 ----------

A nie wie ktos czy mozna kupic sam ten plastik ktory mocuje wycieraczke do standardwoych ramion wycieraczek ? bo w jednej mam to polamane i trzyma mi to zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dla draki kupiłem marketowe, wcześniej miała zawsze ory.

Jedyna lipa, jaką zaobserwowałem to to- że odstają - znaczy sterczą wyżej i nie chowają sie pod maskę, przez inny uchwyt.

Wygląda to strasznie.

cena to 1/3 ceny ory.

oryginały:

fbc9705741a97582gen.jpg

podróby z dziwnymi uchwytami - w komplecie było ich chyba ze 6. do każdego modelu auta

308cefad45ff920bgen.jpg

Oryginały można sobie jeszcze niżej schowac tylko trzeba to dobrze ustawić na trzpieniu wycieraczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o odstawanie tych wycieraczek to u mnie odstaje nawet ori pióro ale tylko prawe, lewe chowa się elegancko. Swoją drogą montując ramiona z B7 do swojej B6 zauważyłem, że pod prawym ramieniem (str. pasażera) została dosyć spora szczelina między trzpieniem trzymającym ramie a plastkiowym podszybiem. Wygląda to mało estetycznie, później zrobie foto elementu. Czy ktoś miał podobny problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM JA DZISIAJ DO MOJEJ B6 Z 2002 KUPIŁEM TAKIE WYCIERACZKI BOSCH TWIN 909 AUDI A4 do 2004 r WYCIERACZKI BOSCH TWIN 909 AUDI A4 do 2004 r wtyk (2965620378) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. SADZICIE ŻE TO DOBRY WYBÓR? POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...