Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewacz pynu chłodzącego.


.Pablo.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy. W związku z tym że zamontowałem turbinę brd musiałem wyrzucić chłodnice spalin a co za tym idzie wolniejsze nagrzewanie płynu. Znalazłem na allegro takie coś DUŻY PODGRZEWACZ PŁYNU GRZAŁKA 12V TDI , D4D , TD (2872055520) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. działa podobnie jak w b5 świece podgrzewające płyn chłodzący. Warto coś takiego zainstalować w aucie??? bo różnica w grzaniu się auta jest spora w czasie mrozów. Co z ładowaniem akumulatora skoro to ustrojstwo bierze 1.5kw na minutę pracy? Kolejne pytanie o amperaż alternatora ma więcej niż 90A? Z góry dzięki za odpowiedź.

Ps od razu mówię że webasto mnie nie interesuje grzałki do płynu w bloku na 220V też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu zainteresował bym się podgrzewaczem jaki występuje oryginalnie w A4 b6/b7

montowany w Oryginalnej nagrzewnicy podpinany po lewej stronie koło kolan kierowcy.

Gdzieś na Forum jest opis tego ustrojstwa. Miałem takie coś w B6 AWX.

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:45 ----------

Patrz tu jest :)

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-elektryczna-nagrzewnica-99896/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...