Skocz do zawartości
IGNOROWANY

D1S OSRAM Xenarc Cool Blue - Konkrety !


djtatra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :]

Od razu mówię, że szukałem / czytałem / oglądałem wiele stron odnośnie żarników D1S, nawet nasze forum z nową szukajką która ma swoje kaprysy plus moje zmęczenie :]

....oraz takie strony jak forum passata:

Podróbki żarników/palników ksenonowych (D1S, D2S) - gdzie kupić oryginały?

gdzie ludzie pisali do Osram i Philipsa, z reszta Philips olał sprawę.

I tak naprawdę nie ma nawet konkretnego tematu, który byłby dobry do podwieszenia gdzie można dostać tego typu oryginalny żarnik:

img_0616_5212230877120016578.jpg

<br /><br />

Ogólnie rzecz biorąc to lepiej dać nawet 300 zł za coś dobrego niż co 2-3 miesiące po 120 zł i mieć zszarpane nerwy i skórę na rękach od kolejnej

wymiany podróbek, tym bardziej jak trzeba demontować na mrozie obudowę filtra powietrza bo nawet tam reki nie włożę :]

Kolega ma takie żarniki osram w swojej S320, kupił w ASO Merca w Sosonowcu i widziałem jak one ładnie świecą, a świecą mu już dość długo.

Ja nie chciałbym kupić po raz kolejny z "polecenia" jakiegoś gówna w dziwnych pudełkach lub innych foliach OEM.

Proszę zatem o konkretne namiary na sklep / hurtownie lub nr. z ETKI jeżeli w ASO VW/Audi można kupić D1S OSRAM XENARC COOL BLUE

Myślę, że konkretne odpowiedzi beż zbędnego srania w banie będą na wagę złota i uratują nie jednego od zakupu podróbek których na

alledrogo jest 90% wystawionych i od czasochłonnego szukania po necie.

Możliwe, że taki temat / FAQ Xenon już jest gdzieś jest na forum, wtedy chętnie zobaczę bo ja osobiście nie znalazłem.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat i dlatego kupiłem Osramy 4150K w ASO. Nie wiem czy tam dostaniesz 5000K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OSRAM D2S XENARC SILVERSTAR 4200K DUO NOWOŚĆ ASO ! (2879700260) - motoAllegro

brałem tu dwa komplety,ceny można negocjować by najmniej ja tak zrobiłem,świecą dobrze i oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też od dawna szukam pewnego dystrybutora, niestety nawet w ASO możn dostać podróbki:facepalm::facepalm:bo mechanicy podminiają żarniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były plomby ori,itd.

jak masz takie podejście to na pewno nie kupisz ori.

chcesz mieć pewność to kup pod...by i będziesz wiedział co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, ale napiszcie w którym ASO kupowaliście, dokładnie jaki model, cena.

Kupował ktoś może w ASO Magro, Lellek??

Podobno w Besmarex mechanicy podmieniają żarniki, już nie wspomnę o innych akcjach z Besmarexu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co w linku podałem,braliśmy razem z kolegą,wybór jest przeogromny ale jak kolega kkam nie poleca też ASO to nie wiem gdzie kupisz

u mnie w sklepach same niby orginały,ale zapytasz na ile gwarancja to dla nich:shock3: bo niema,co lepsze nawet jeden powiedział,że jak założę nawet przy nim a ten ori żarnik nie zaświeci to też nie ma zwrotu:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem o tym ASO. Chodziło mi o sytuacje, ze zostawiasz w ASO samochód i chcesz mieć zarniki zmienione. A po wymianie się okazuje ze włożyli byle co, a skasowali jak za ori. Co do ASO to np przykład z pobliskiej skody, jedziesz na wymiane oleju, a chłopaki nie wymieniaja a tylko licznik zeruja:facepalm::facepalm:. Jak dadzą Ci do ręki ori żarniki z plombami itp to jest ok. Ja bym sie nie zgodził, na to aby sami montowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pisałem o tym ASO. Chodziło mi o sytuacje, ze zostawiasz w ASO samochód i chcesz mieć zarniki zmienione. A po wymianie się okazuje ze włożyli byle co, a skasowali jak za ori. Co do ASO to np przykład z pobliskiej skody, jedziesz na wymiane oleju, a chłopaki nie wymieniaja a tylko licznik zeruja:facepalm::facepalm:. Jak dadzą Ci do ręki ori żarniki z plombami itp to jest ok. Ja bym sie nie zgodził, na to aby sami montowali.

a no właśnie i to robi różnicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik widziałem. Czyli to nie jest prawda że te Philipsy po 80zł to są oryginały? Montował ktoś może jakieś chińczyki (D2S) i nie spaliły przetwornicy? Średnio mi się podoba wyskoczyć teraz 300zł na żarówki.

znajomy teraz kupił Philipsy na allegro za 95 zł szt. Narazie działaja a i jak zdjelismy oslone to sa orginalne oznaczenia wiec chyba jest to mozliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj inne wątki, ludzie piszą że już nawet zaczeli podrabiać hologram pod metalowa osłoną. Wszystko jest ok jeżeli nie masz oryginalnych przetwornic valeo. Przetwornice valeo są tak zaprojektowane, że jak żarnik bierze za duży prąd to już się pala;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montował ktoś może jakieś chińczyki (D2S) i nie spaliły przetwornicy?

w golfie 4 na fabrycznym xenonie przetestowałem kilkadziesiąt chinskich D2S w każdej barwie z purpurowym włącznie w cenie około od18 zł/szt i nic złego sie nie stało:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

praktykowałem przez około roku d2s barwa 6000 jakieś chinole na przetwornicach valeo i nic się nie wydarzyło po za w..jowym świtłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...