Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie do użytkowników gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam pytanko odnośnie instalacji gazowej z silnikiem 1.8 lub 2.0.

Kiedy w lecie i kiedy w zimie przełącza wam się na gaz, po ilu km?

Odległość od domu do pracy 5km, w zimie chyba nie ma szans na przełączenie na gaz? Jak to jest?

Opublikowano

Kolego Mam sekwencje i jak było śnieżno i mroźno odpalałem auto,zmiotką zmiotłem śnieg z auta trochę oskrobałem szyby i się przełączał na gaz.Teraz przełącza się coś około 1km a latem odpalam zapinam pasy,odpalam Sobie papierosa i już jest na gazie.Temp.przełączania ustawiona na 28 st.C

Opublikowano
Witam

Mam pytanko odnośnie instalacji gazowej z silnikiem 1.8 lub 2.0.

Kiedy w lecie i kiedy w zimie przełącza wam się na gaz, po ilu km?

Odległość od domu do pracy 5km, w zimie chyba nie ma szans na przełączenie na gaz? Jak to jest?

Latem chwila i się przełączy ale zimą jak stał czasami pod blokiem przy -20 to z 4km jechałem i dopiero się przełączył teraz lekko na minusie tak jak kolega pisał oskrobiesz auto ruszysz i już na lpg no w zime przy takim dystansie nie odczujesz zabrdzo oszczędności:decayed:

Opublikowano
Kolego Mam sekwencje i jak było śnieżno i mroźno odpalałem auto,zmiotką zmiotłem śnieg z auta trochę oskrobałem szyby i się przełączał na gaz.Teraz przełącza się coś około 1km a latem odpalam zapinam pasy,odpalam Sobie papierosa i już jest na gazie.Temp.przełączania ustawiona na 28 st.C

dokładnie mam tak samo przy sekwencji.

Opublikowano

kolego przeciez to wszystko zalezy od tego na jaka temperature ustawisz gaz zeby sie przelaczal np stag ma to regulowany a w niektorych sie nie da tego przestawiac albo zimne silniki tak zle znosza niskie temp ze u niektorych ustawiaja na 60 st .... wiec pomysl ile wtedy trzeba jechac:) dobrze ze nasze siliniki tak dobrze wspolpracuja z gazem i tak BARDZO szybko przelacza .. ja np potrafie zrobic kilka set metrow i mi sie przelaczy ..

Opublikowano

ja mam silnik 1.6 ale w lecie to po odpaleniu 10 sekund czekam no a w zimie cos po 1km sie przelancza oczywiscie gaz sekwencja:wink:

Opublikowano

umnie normalnie zalezy ile postoi odpalony. ale ogolnie cos kolo dwoch km zanim gaz sie zalaczy. jak odrazu na mrozie wsiadam i jade to cos kolo 4 km zaskoczy. 1.8t chyba sie tak szybko nie zagrzewa. a jestem ciekaw czy jesli mam plyn zalany ktory ma temperature zamarzania -43 stopnie czy wiecej ma to wplyw na to ze silnik sie wolniej nagrzewa? chyba raczej nie?

Opublikowano
umnie normalnie zalezy ile postoi odpalony. ale ogolnie cos kolo dwoch km zanim gaz sie zalaczy. jak odrazu na mrozie wsiadam i jade to cos kolo 4 km zaskoczy. 1.8t chyba sie tak szybko nie zagrzewa. a jestem ciekaw czy jesli mam plyn zalany ktory ma temperature zamarzania -43 stopnie czy wiecej ma to wplyw na to ze silnik sie wolniej nagrzewa? chyba raczej nie?

Nie ma na to wpływu płyn chłodniczy,u mnie jest do -35

Opublikowano

koledzy mam taki problem mianowicie w mojej Audiczce 1.6 sekwencja SGI w momencie jak przełączy na gaz (po około km)a silnik jest jeszcze nie dogrzany to strasznie skacze mi na obrotach... lata od tych 900 do 1500... co może być nie tak ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.