Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piszesz, ze masz sprzęgło od Radzikowskiego, ale masz u siebie dwumas czy jednomas?

Opublikowano
  • Autor

seryjny dwumas

Opublikowano

tzn, ze seryjny dwumas w B6 wytrzyma tyle ile sprzeglo od radzika a wiec ponad 350Nm ?

Opublikowano
  • Autor

seryjny dwumas wytrzyma i ponad 400Nm, pytanie jest jak długo.

U mnie jak narazie jest wszytko OK, strzelam sprzęgłem z procedury i dwumas żyje,

jak się rozpadnie to wyjmujemy i wstawiamy jednomasa.

Opublikowano

w modowanych dieslach seryjne dwumasy wytrzymuja do 400nm to czemu niby 350nm ma nie wytrzymac? diesle w serii maja ponad 300nm i daja rade po 200-250tys km

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
w modowanych dieslach seryjne dwumasy wytrzymuja do 400nm to czemu niby 350nm ma nie wytrzymac? diesle w serii maja ponad 300nm i daja rade po 200-250tys km

U mnie wsadzony jest jedomas od s2 i przy procedurze startu ktora jest na 5100 podsmierduje sprzegielko , tak samo miedzy biegami (mam podtrzumanie turbo miedzy biegami i moment zabija sprzeglo) , wiec sprzeglo mam z auta ktore w serii ma 350 nm , przy moich 386 (nie jest odczuwalne slizganie , ale smrod sprzegla chyba kazdy zna :D:P) , wszystko jest pewnie przez mase auta (ze mna 1700kg) . Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany at 12:34 ----------

OOOOOOO Janka stare audi :) Jak masz wydech ten co miał to po te bułki jeździć trochę męczące, ale garnie się miło na tej K24 z S60R

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 20:29 ----------

Dolot skierował bym w dół a sam stożek znalazł by się w miejscu gdzie dawniej była pompa sai. Do tego prawa kratka z otworami i silnik by miał chłodne powietrze a nie zasysa cał gorąco które idzie pod maską ku górze.

dobrze gadasz grzesiu, u mnie tak jest jak piszesz i jest MALYNA :D tylko sposób poprowadzenia orurowania u niko12344 nie pozwala za bardzo na taki manewr

Od dawna się tak robi i nie wiem czy płakać czy śmiać się jak widzę stożek pod samą maską w 1,8T. Wiem że to cooler ma chłodzić zassane powietrze ale czy w upalne dni daje radę jak pod maską jest 120st :evil:

Ten puchnie na bank, bo ten IC od IVECO co tam jest to nie wyrabia latem. A 120st. to chyba przy optymistycznym założeniu, zwłaszcza przy kolektorze wydechowym :D

I tu was zaskocze , dzisiaj sprawdzilem o jakiej temperaturze jest zasysane powietrze do kolektora ssacego , na vagu , przy upale jakie teraz sa , dzisiaj 31 st , zassysane powietrze do 60 km/h bylo 42 st , powyzej zaczelo spadac , przy 100 k/h bylo 36 st , , 160 k/h 34 st , patrzac ze na dworze bylo 31 stopni to chyba nie sa duze roznice i turbawka wcale nie puchnie :P wiec intercooler daje rade schlodzic :P

Opublikowano

a na jakim sprzegle jezdzisz? widze teraz zalozony jednomas? jest jakaś różnica w odczuciach porownujac do dwumasy?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
koło zamachowe od 1Z albo 2,0 80 B4 pomodzone, tarcza j/w i doscisk od LT 2,8 TDI 125/130KM.

Na tym drugim zestawie się robi jak ktoś lubi gnębic napęd.

Nie jest to taki sam docisk jak w T4 2.5TDI?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.