Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zamiana fabryczne audio, na co?


fido920

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam fabryczne audio chyba chorus (kasety!!! ;)), na co można by zmienić, żeby jw miarę zagrało? Do rozpatrzenia wymiana głośników w przednich drzwiach, na jakie ewentualnie żeby cena/jakość była zadowalająca...Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Alpine, kwestia tylko ceny, dobry mode kupisz w granicach 600-1000zł, jeśli chcesz po kosztach to całkiem nieźle rade daje sobie też Clarion. (250-350zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy będzie to pasować, w sensie zajmuje całą wnękę po fabrycznym radio, te zamienniki są mniejsze niż fabryczne...? I pasowałoby z czerwonym wyświetlaczem...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy będzie to pasować, w sensie zajmuje całą wnękę po fabrycznym radio, te zamienniki są mniejsze niż fabryczne...? I pasowałoby z czerwonym wyświetlaczem...?

Tak koniecznie czerwony wyświetlacz:-), bedziesz musiał dokupić ramkę aby zamontować inne niż seryjne radio. Do tego jeszcze przejściówka aby grały Ci wszystkie głośniki. Miałem takie samo radio jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzednim samochodzie miałem Kenwooda i Alpine oba raczej z niższej cenowo półki (ale nie najniższej ;) i powiem że Kenwood lepiej grał, ale zajumali mi panel i pokusiłem się na Alpine, średnio byłem z niej zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to zależy jaki model:) Alpine zaczyna sie od około 600 zł :) te nizsze cenowo grają tak samo jak pozostałe radia z tej samej polki cenowej. Ale Alpine pokazuje swoja wyzszosc dopiero w radiach od kwoty tak jak pisałem ok 600zł i wyzej, więc wszystko zalezy od kasy jaka chcesz wydac na radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pamietaj ze za Clariona, Alpine itd trzeba zaplacic. Wtedy gra to znosnie. Jezeli masz do wydania trzy, cztery stowki nie znajdziesz nic lepszego jak Kenwood. Calkowicie odradzal bym Sony. Czy wydasz za Sony 200 czy 1000 i tak bedzie kiepsko. Slaby, nikajki dzwiek :facepalm: Konkurencja dla Kenwooda to JVC :wink: ktory osobiscie mi nie podchodzi wizualnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w Golfie III miałem LG 4x 51W i grało bardzo fajnie:)

Bo to byl Golf tszy :naughty: tam wszystko gra dobrze:banan:

A tak calkiem powaznie Lg to nie najlepszy pomysl - a te 4x51 to tez mozna miedzy bajki wlozyc, zreszta jak w kazdym radyjku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samo radyjko to nie wszystko nawet jak dasz za radio 1000 a głośniki i wzmak kiepski to dalej lipa

radyjko glosniki i wzmak to dalej lipa:grin: jezeli nie zajmiesz sie wygluszeniem.... mozemy tak bez konca :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmiana na Bose?

BOSE I RNS-E :thumbup1:

Przy obeznych cenach BOSE - mozna wyrezac znacznie lepsze naglosnienie wlasnie w tej cenie :wink:

I z tym się nie zgodze ani w jednym procencie kolego. Bo dobre granie kosztuje 2000+ a Bose jest o wiele tańsze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubiłem bawić sie w audio, wsadziłem mojego starego alpine do mojej A4, po czym jak zobaczyłem że to pasuje jak świni siodło, sprzedałem i kupiłem concerta 2 za tą kasę ze zmieniarką MP3 i jestem zadowolony :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmiana na Bose?

BOSE I RNS-E :thumbup1:

Przy obeznych cenach BOSE - mozna wyrezac znacznie lepsze naglosnienie wlasnie w tej cenie :wink:

I z tym się nie zgodze ani w jednym procencie kolego. Bo dobre granie kosztuje 2000+ a Bose jest o wiele tańsze:wink:

Jak dla mnie bose to zadne granie. A za 500 czy 600 zlociszy skompletujesz taki uzywany zestaw że bose nie pierdnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmiana na Bose?

BOSE I RNS-E :thumbup1:

Przy obeznych cenach BOSE - mozna wyrezac znacznie lepsze naglosnienie wlasnie w tej cenie :wink:

I z tym się nie zgodze ani w jednym procencie kolego. Bo dobre granie kosztuje 2000+ a Bose jest o wiele tańsze:wink:

Jak dla mnie bose to zadne granie. A za 500 czy 600 zlociszy skompletujesz taki uzywany zestaw że bose nie pierdnie :-)

Słuchałeś Bose w B6/B7 bo moim zdaniem gra naprawdę czysto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...