Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich, tu lisek12. Wrocek :), jestem tu po raz pierwszy z prostego powodu. Od tygodnia jestem szczęśliwym (póki co :D) posiadaczem Audi A4. Chciałbym na tym forum znaleźć parę odpowiedzi na moje pytania dot. mojej perełki. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że sobie bardziej chłopaki nie pokrzyczycie ......

BTW Witam serdecznie :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest Lotek, tak trzymaj, Zapraszam na spoty warszawskie w każdy wtorek w Foecie Wola.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, zgodnie z regulaminem kilka słów o sobie żebym miał pełny dostęp do strony :)

Mam na imię Darek i mieszkam w Krośnie (podkarpacie). Mam 20 lat i studiuję transport i spedycję... Od zawsze chciałem mieć AUDI jednak początkowo miałem Opla Vectrę 2.0 DTI 2001, teraz mam Toyote Avensis D4D 2004 combi aż w końcu przyszedł czas na moje upragnione AUDI. Jako że znajomy sprowadza z USA kilka sztuk zamówiłem i ja. AUDI A4 b7 s line 2.0 TFSI Quattro oczywiście czarna. Początkowo miałem dylemat jaka skrzynia biegów i wybrałem manual, jednak jeżdżę trochę ojca passatem 2.0 TDI 170KM ze skrzynią DSG i jestem w szoku - jest to dużo lepsza skrzynia jak manual i dużo lepsze przyspieszenie. Poprostu świetna zabawa z łopatkami przy kierownicy itd - kiedy zobaczyłem że Audi tak samo ma łopatki zmieniłem skrzynię na automat. Audi jednak będzie tiptronic lub multitronic - nie wiem ale podobno to coś innego jak DSG. Pisaliście coś o tym że w multi rosną obroty a później auto się rozpędza czy coś takiego - zupełnie nie wiem oco chodzi ale mam nadzieję że nie będę zawiedziony z wyboru skrzyni.

Najbardziej boli fakt że chciałem 3.0 TDI bo od zawsze mam diesla i naprawde nowe diesle uważam za dużo lepsze jak benzyna - większy moment obr przez co nie trzeba autem kręcić na obroty tylko idzie jak rakieta od spodu i mniejsze spalanie - bo po co auto ma palić po 15 litrów droższej benzyny... Jednak nie było innego, tylko 2.0 TFSI. Zobaczymy jak to będzie... Czy jest ktoś kto ma takie autko w klubie ?? Przeglądałem posty i nie znalazłem chyba żadnego. Może powiecie coś bliżej, jakie jest spalanie i coś ze skrzynią biegów. W swoim profilu była opcja wyboru silnika jednak nie było tam 2.0 T to dałem jakiś 2.0 z 200KM.

Moją największą pasją są motocykle :) startowałem w zawodach ENDURO jak i turystyka motocyklowa. Zapraszam na moje 2 strony internetowe:

www.darek-enduro.prv.pl (chwilowo nie czynna) i druga www.mlody-globetrotter.prv.pl to tyle w skrócie. Autko mam mieć w połowie grudnia i napewno wrzucę jakieś fotki. POZDRAWIAM

Aha i tak na koniec: myślałem również o Golfie V GTI i ostatnio go nawet testowałem. Tak samo 200km i podobno ten sam silnik z DSG. Byłem w szoku, w życiu nie jechałem taką rakietą, poprostu masakrator :) Wiem że audi napewno będzie troche wolniej się rozpędzało bo jest cięższe itd i w GTI te silniki jakoś bardziej agresywnie chodzą... Ale S line również ma utwardzane zawieszenie jak GTI w porównaniu do seryjnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie miłośników :audi: i mam nadzieję, że jak juz dostaniesz wymarzone autko to odwiedzisz Warszawę i dasz się kolegom i koleżankom przejechać nabytkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...