Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy, witamy :hi: nowego pzdr

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

witaj w klubie... :hi:

zapraszamy na spoty do Kraka :th:

Opublikowano

Witam wszystkich, nosze sie z zamiarem zakupu auta tej marki wiec sie dopisuje do forum aby popytac troche przed zakupem. Mam nadzieje ze znajde tu odpowiedzi na nurtujace mnei pytania i zostane szczesliwym posiadaczem Audi :naughty:

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy i miłośników Audi A4. Sam jestem posiadaczem Audi A4 B6 2.5TDi. Postanowiłem się zarejestrować ze względu na ilość i jakość informacji, jakich można się dowiedzieć na tym forum :) mam nadzieję że ta sytuacja się nie zmieni i dalej będę z zainteresowaniem i ciekawością przeglądał wątki na tej stronie :) pozdrawiam :)

Opublikowano

Witamy na forum.

Od razu zapraszam do wątku Spotów Łódzkich :)

Zapraszam 4 marca we Wtorek na parking pod Philipsem przy Piłsudskiego o godzinie 20:30.

Będzie okazja poznać Pana Prezesa, więc idealny start.

Czytaj, czerp z forum i pomagaj innym.

Opublikowano

hej zgodnie z zasadami :P witam się serdecznie ze wszsytkimi

na powyższe forum przygnałą mnie chętka posiadania w moim władaniu właśnie 4'ki

jednak zanim to nastąpi minie jeszcze trochę czasu

obecnie śmigam Golfem IV TDI z 98 r. który czeka na nowego właściciela.

a w następnym roku chciałbym zaatakować. do tego czasu służbowy wystarczy (ps. na kangura dziewczyny nie lecą :D)

pozdrawiam

Opublikowano

witamy :hi:

Opublikowano

siema :hi:

Opublikowano

witamy i zapraszamy na spoty :a4fan:

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich klubowiczów,jestem od 2 tygodni szczęśliwym posiadaczem a4 1.9tdi 90 ps"1999

niewiele o tym aucie wiem poza ogólną opinią ,że jest solidne i niezawodne,proszę o garść podstawowych info o tym modelu,,jednocześnie na początku zwracam się o pomoc,wczoraj zauważyłem brak wkładu popielniczki,zjeździłem popularne schroty i nic,to jest model z X 1999 po liftingu,gdzie ten wkład mogę dostać?Jeszcze raz pozdrawiam,czekam na jakieś info

Opublikowano

Witam, mam na imię Mariusz i chociaż nie posiadam autka marki audi pozdrawiam wszystkich :>

Opublikowano

witaj :hi: , a pytania w odpowiednich działach prosze

Opublikowano

strzała :hi:

Opublikowano

Od trzech miesięcy jestem szczęsliwym posiadaczem audi a4 2.6 V6 150PS. Auto sprowadziłem ze szwajcarii wiec jest w bardzo dobrym stanie :>. jestem z niego naprawde bardzo zadowolony :th:. mam nadzieje ze otrzymam duzo ciekawych porad co do eksploatacji i modyfikacji tego wózka. Pozdro!

Opublikowano

Witam, jestem od czerwca na forum ale nie pamietam czy sie przedstawialem :mysli: A4 1.9 TDI 90km. Kupilem w lipcu 2007 w kraju od lutego 2007. Na razie 0 problemow.

pzdr. :a4fan:

Opublikowano

Mam na imię Krzysiek. Niedawno zamieniłem mojego wysłużonego Passata B4 na Audi A4 Avant 1,9 TDI 110 km. Pozdrawiam

Opublikowano

Siema, wpadaj na spota!

Opublikowano

Witaj :wink4:

Opublikowano

Gratuluje zmiany na właściwą marke :kox: :oklaski: :a4fan:

witamy na forum :hi:

Opublikowano

Witamy na forum :hi:

zapraszamy na spociki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.