Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich,

Jestem szczęśliwym posiadaczem A4 sprowadzonej z Niemiec. Samochodzik jest "wyposażony" w multitronica i ma przejechane 167kkm i jak do tej pory fajnie jeździ :)

Mam nadzieję, że w razie problemów pomożecie koledzy :)

Pozdrawiam

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam i zapraszam na spota we Wtorek :hi:

Opublikowano

Mam na imię Radek mieszkam w Grodzisku Mazowiecki i śmigam anglikem przerobinym na polaka .

Audi a4 b5 2,8 avant .Pozdrawiam :wink4:

Opublikowano

Witaj na Forum :hi: Powodzenia przy zakupie furki :th:

Opublikowano

Witaj w Klubie :hi:

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich użytkowników.

Opublikowano

jezdze a4 2.0b 130KM 03r i jest bajka

Opublikowano

siema, tutaj się witamy :hi:

fotki w innym dziale, proszę uzupełnić profil :naughty:

Opublikowano

Witamy i zapraszamy do czynnego udziału na forum :)

Opublikowano

Witam, jestem z Warszawy.

Nie posiadam jeszcze Audi, ale jestem zainteresowany kupnem A4 B7.

Liczę na pomoc :wink4:

Opublikowano

Witam

To jak juz Kupisz to B7 a nawet przed zakupem zapraszam na spota :hi:

Opublikowano

Witamy i zapraszamy na spoty w.. UK :hi:

Opublikowano

hello :hi:

Opublikowano

witamy V6 na forum :a4fan:

zapraszamy na spoty klubu :cool:

Opublikowano

Cześć!

Tak... marzyłem o Audi. Długo... Myślałem że mnie nie będzie nigdy stać. W 2000 r poszczęściło mi się i kupiłem nowego Golfa 4. To było spełnienie pierwszego megamarzenia samochodowego:) Fajne auto, choć gołe (promocja 43 tys) sprawiło mi przez 4 lata wiele radości. Granatowe... Potem służbowa Fabia (nie narzekałem, wdzięczny samochód) ale brak był perspektyw chociaż na Oktavkę, a zakup prywatnego auta był w tym momencie "ekonomicznie nieuzasadniony" :) No i stało się nagle - rzuciłem prace najemną w obliczu pojawienia się szansy otwarcia własnego kieratu (nie żałuję). No i pojawił sie świetny pretekst by nabyć auto reprezentacyjne dla "szefa" - od razu wiedziałem jaka marka :) Po kilku miesiącach poszukiwań, obejrzeniu dziesiątek samochodów "w idealnym stanie", "igła" , "nic nie stuka nic nie puka", itp... trafiłem w końcu na odpowiedni egzemplarz. A więc A4, 05.2005, prawdziwy (rzadkość) przebieg 78 tys., granat (nomen omen), kombi, i ... zakochałem się. Nie jest to wypasiony egzemplarz z chromami, ksenonami czy S-Line ale... nie jest najgorzej wyposażony, lista dodatków raczej ku praktyce niż luksusowi, ale jest OK! To tyle na dziś - mam nadzieję że znajdę tu ciekawe porady odnośnie samogrzebania przy aucie (uwielbiam) jak i wskazówki gdzie i co dobrze i korzystnie zrobić i nabyć. Na pewno odwdzięczę się także zdobytym doświadczeniem. POZDRO:)

Opublikowano
:hi: na forum, podjedź przed zakupem na spota, poogladasz, zasięgniesz informacji, nie popełnisz błędów innych :naughty: :naughty:
Opublikowano
:hi: na forum, zapraszamy do czynnego udziału w życiu klubowym :wink4:
Opublikowano

no prosze jakie długie powitanie

WItam :hi: i zapraszam do aktywnego działania

Opublikowano

Witam wszystkich Forumowiczów :>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.