Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam

Nazywam się Tomek od tygodnia jestem posiadaczem A4-ki w związku z tym postanowiłem do was dołączyć, trafiłem na waszą stronkę podczas szukania artykułów na temat audi.Prywatnie pracuję w firmie która sprzedaje samochodowe instalacje gazowe wiec w razie potrzeby w tym temacie mogę pomóc.Pozdrawiam

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Gorąco witam wszystkich Klubowiczów :cool1:

Chciałbym przedstawić króciutką historię związaną z zakupem mojego autka.

Otóż po zebraniu odpowiedniej kasy (co z perspektywy czasu oceniam jako najmniejszy problem), dziesiątkach zarwanych nocy spędzonych przed monitorem komputera na wertowaniu ogłoszeń, licznych wizytach na giełdzie na Rybitwach, zwiedzeniu większości komisów samochodowych w Krakowie i okolicach oraz burzliwy naradach rodzinnych z moją lepszą połową :sexinbed:w styczniu 2008 stanąłem w roli właściciela czarnego cuda z czterema pierścieniami na atrapie chłodnicy :a4fan: Niestety za przyczyną buraka od którego kupiłem samochód - omyłkowo tylko zwanego człowiekiem - (w chwili wolnego czasu w innym miejscu forum opiszę swoje perturbacje ku przestrodze innych klubowiczów) niunia została uziemiona na 5 m-cy w moim garażu :wallbash: Dopiero na początku czerwca udało się ją zarejestrować i jak każda dama już po pierwszych jazdach zaczęła stroić fochy. Najważniejsze jest jednak, że wreszcie mogę jeździć i spokojnie doprowadzić autko do stanu pełnej używalności.

Goraco pozdrawiam :th:

Tomek

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów,

dosłownie od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem A4 1.9TDI i już za parę dni będę śmigał po naszych drogach (najcześciej spotkacie mnie w okolicach Grodziska i Żyrardowa) :evil:

Pozdrowienia :>

Jarek