Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wole kupić audi bez poduszek i z pół miliona na blacie niż jeździć citroenem

sam(i) sobie wystawiacie opinię takimi tekstami... że pozerstwo się liczy bardziej niż wszystko inne.

Kup najpierw Citroena, zwłaszcza C5, pojeździj a potem porównaj do A4.

I właśnie dlatego Citroen... a poprzednio był Mercedes E-klasa... od którego C5 jest bardziej komfortowy ale nie wiem czy jest sens pisać to betonowi Audi.

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,6 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wole kupić audi bez poduszek i z pół miliona na blacie niż jeździć citroenem

sam(i) sobie wystawiacie opinię takimi tekstami... że pozerstwo się liczy bardziej niż wszystko inne.

Kup najpierw Citroena, zwłaszcza C5, pojeździj a potem porównaj do A4.

I właśnie dlatego Citroen... a poprzednio był Mercedes E-klasa... od którego C5 jest bardziej komfortowy ale nie wiem czy jest sens pisać to betonowi Audi.

Nie wypowiadaj sie jak ci coś nie pasuje .... proponuje przeprowadzkę na forum citroena jak ci tu nie pasuje !!!!!!! W tym temacie się tylko chłopak przywitał a ty jedziesz odrazu .. Chłopie luzuj kierman i siedz w swojej cytrynie . A beton to masz w głowie ... przeczytaj regulamin chociaż raz a nie się madrzysz !! żenada :facepalm:

Opublikowano

Witam wszystkich na forum od 3 tygodni składam a4 b8 CAGA

której zostałem szczęśliwym posiadaczem. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC Desire 620G dual sim przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

I gratsy za audi lepsze ono niż biełemkaa a na komenty głupie durne nie zwracaj uwagi po powrocie na nasze kochane forum zauważyłem że tu się nie wita jak kiedyś nie cieszy z każdego nowego usera tylko hejterów przybyło którzy psują takie miejsce admini do pracy !!!!

Opublikowano

To pisz fazi jezdzil b6 1,9 tdi tylko awx ale zawsze coś mogę podpowiezieć

Opublikowano

Witam wszystkich. Jestem nowy na tym forum. Posiadam A4 B6 1.8T 163km i jestem póki co bardzo zadowolony z autka. Za 2 miesiące bedzie zakładana LPG :D

Opublikowano

yo

Opublikowano

Cześć wszystkim, forum przeglądam od kilku lat od kiedy zacząłem zastanawiać się nad zakupem B7 avant 2.0TDI. Troche czasu minęło i stałem się posiadaczem 3.0TDI ASB

Opublikowano

WItam wszystkich ;) Posiadam AUDI A4 B5 2000r. 1.8 beznynka mam nadzieje ze bedziemy sobie nawzajem doradzac i pomagac mysle ze damy sobie rade POZDRAWIAM!!! :D

Opublikowano

:hi::hi::hi:

Opublikowano

Mam audi a4 b5

Opublikowano

Witam wszystkich , posiadam audi a4 b8 2009 r. i myślę , że przy waszej pomocy i wiedzy jakoś ogarnę to autko.!

Pozdrowienia Dla wszystkich !

Opublikowano

B6 2.5tdi 155km, 2002r

Opublikowano

Siemka wszystkim, nazywam sie Robert - lat 21. Obecnie posiadam (jeszcze) Honde Civic VI 1.4 90KM (w profilu wpisane Audi A4 B5 1.8 125KM - gdyz to jest rodzicow auto i nim jezdzilem przed swoja (pierwsza i ostatnia) Honda). Jestem fanem większości samochodow Audi i obecnie planuje zakup A4 B7 (jeszcze nie wiem z jakim silnikiem, ale na pewno w kombi), wiec przed i po zakupie bede aktywnie na forum :) pozdrawiam

Opublikowano

Witaj wśród pasjonatów Audi :hi:

Opublikowano

Siema. Posiadam 2 audiczki. A4 b5 1.8t aeb i a6 c4 1.8 125 km.

Opublikowano

Witam mam na imię Kuba na co dzień siedzę w stolicy, od ponad półtora roku jeżdżę A4 B8 z 2009 roku. W miarę możliwości będę się meldował na spotach gdzie mam nadzieję znaleźć odpowiedzi na kilka pytań co do modelu. Pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich :) od pól roku jestem posiadaczem Audi a4 b6 1.9tdi 130 z 2004 roku

Opublikowano

Witaj! :hi:

Opublikowano

Witam,

nazywam się Tomek jestem z Żar i dopiero poszukuje swojej pierwszej audiczki. Teraz kulam się także w grupie VAG, bo seatem ibizą - całe 1,4 w tdi :D

pozdro600

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.