Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witamy :hi:

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witamy :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników forum jak i szczęśliwych posiadaczy Audi.

W obecnym czasie jestem na kupnie A4 B5 1.8 Pb+LPG myślę że z pomocą osób z forum uda mi się i zagoszczę tu na dłużej ;)

Pozdrowienia z Małopolski!

Opublikowano

Witam wszystkich , przesiadam się z b6 na b7 i mam pare pytań , mam nadzieje że tu znajdę odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich użytkowników i dumnych posiadaczy swoich skarbonek na kółkach :)

Mam na imię Radek, jestem z Lublińca na Śląsku i w piątek stałem się posiadaczem Audi A4 B5 1.9 TDI 115 KM z 2001r.

Autem nie nacieszyłem się za długo, ponieważ w połowie drogi do domu turbo odmówiło współpracy i zakończyło swój żywot (na szczęście nie uszkadzając silnika). Sprzedający był na tyle w porządku, że podjechał i zwrócił koszta naprawy, co podniosło mnie na duchu :). Mam już wielkie, bądź niewielkie plany związane z pracami nad samochodem, jednak z przyczyn finansowych muszę ograniczyć się do zadbania o mechanikę pojazdu. W planach mam przemalowanie go na ten kolor :

Audi-RS6-niebieski.jpg

Dołożenie fajnego 17' koła, wstawienie ładnego sprzętu grającego i wyposażenie go w fotele z S-line'a ;)

Parę fotek jak to na ten moment wygląda :

13883827_1024106910972208_1861357754_n.j

13839792_1024106930972206_408961478_o.jp

13867112_1024106940972205_1077066315_n.j

13872535_1024106964305536_304575894_n.jp

Opublikowano

Mam na imię Paweł, jestem z Kłodzka na co dzień przemieszczam sie A4 b5 1.9 tdi lecz wkrótce chce sie przesiać na b6 ;) mam nadzieje ze zagoszcze tu na dłużej i dzięki forum uda mi sie znaleść dobrego nasetpce b5 ;)
Pozdrawiam :)

Edytowane przez Pane

Opublikowano

Witam Wszystkich ;) pozdrawiam.

Opublikowano

Witam Wszystkich,

Mam na imię Rafał. Mieszkam w powiecie Kępińskim. Woj. Wielkopolskie

Obecnie posiadam Audi 80 avant 1.9 TDI (1Z) 1995

Wyposażenie- klima ręczna. Elektryczne szyby przód, elktr. lusterka + grzaniw, fotele RECARO elktr. (z cabrio), 3 dodatkowe zegary.

Będę zmieniał- polował na A4 b6 lub b7 1.8 Turbo w quattro.

Miałem też A6 C5 2.8 quattro - tęsknię za tym napędem?

Pozdrawiam

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów! Od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 B6 1.8T. Pozdrawiam.

Opublikowano

Fajne autko, ile dałes? :)

19250 + akcyza. Zamknąłem się w 20.000 zł

Opublikowano

Witamy :hi:

Opublikowano

Witamy :hi:

Opublikowano

Witamy :hi:

Opublikowano

Witamy :hi:

Opublikowano

Witamy :hi:

Opublikowano

Witamy :hi:

Opublikowano

Witamy :hi:

Opublikowano

Witam szanownych forumowiczow, mieszkam w nieduzym miescie na dolnymslasku i zaczynam swoja przygode z autami marki Audi.

Mam nadzieje dowiedziec sie wielu waznych rzeczy o obsludze swojego samochodu Audi A4 B8 jak i sluzyc pomoca dla mniej doswiadczonych uzytkownikow.

Pozdrawiam wszystkich fanow marki i nie tylko :D

Opublikowano

Witamy :hi:

Opublikowano

Siemanko, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6 1.8t 163km :) No i śmigam na podtlenku gazotu żeby było taniej :D

Mam trochę planów co do autka, póki co staram się powymieniać to co się zużyło i powoli zaczynam jakieś tam modyfikacje :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.