Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów :) Jestem szczęsliwym posiadaczem audi a4b6 1.8T 163KM. Zakochałem się w tym aucie :) Pierwszy raz jestem na takim forum więc za ewentualne błędy z góry przepraszam.

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema,

jestem tu nowy ale w branży działam dość długo.

Służe fachowym doradztwem w zakupie oraz doborze Felg Aluminiowych.

Jeśli ktoś coś to pisać, dzwonić.

Pozdrawiam z Krakowa.

M....

Opublikowano

Siema, od wczoraj jestem posiadaczem a4 b5 i mam nadzieje, ze zagoszcze tu na dlugo. Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Witam, jeżdże A4 B5 od ponad 10 lat (wcześniej około 8 lat 1.8 benzyna w UK) i mimo upływającego czasu moja miłość wciąż trwa :) pozdrawiam wszystkich życząc długiej i bezawaryjnej eksploatacji :)

Opublikowano

Witam serdecznie.

Nazywam się Damian i mieszkam w Krakowie.Od niedawna stałem się posiadaczem Audi A4 B7 2007rok z motorownią 1.9TDI[bRB].Dołączam na forum,żebym mógł się dzielić z Wami własnymi doświadczeniami a także liczyć na pomoc z Waszej strony,gdy będzie taka potrzeba.

Pozdrawiam :) .

Opublikowano

Witam, nazywam się Mateusz. Mieszkam nie daleko Gliwic. Posiadam Audi A4 B5 Avant z bardzo wdzięcznym serduszkiem 1.9 Tdi 115 km AJM ( Pompowtrysk ). Samochód odkupiłem od brata 7 miesięcy temu i od razu się zakochałem.

Zapisałem się na forum aby poznać innych fanów marki, być na bieżąco z zlotami i imprezami.

Tak że serdecznie witam jeszcze raz wszystkich.

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów.

Jestem Sebastian mam 23 lata pochodze z Rumi [Trójmiasto] i planuje zakup Audi a4.

Moje auto aktualnie to od 4lat ford monedo mk2 kombi 1.8td.

Mam nadzieje ze znajde tu przydatne informacje aby znalesc swoj wymarzony samochod jak i ludzi z ktorymi bedzie mozna nawiazac swobodny kontakt.

Milego dnia wszytkim

Edytowane przez perlin38

Opublikowano

Witaj! :hi:

Opublikowano

Witaj! :hi:

Opublikowano

Witaj! :hi:

Opublikowano

Witaj! :hi:

Opublikowano

Witaj! :hi:

Opublikowano

Witam wszystkich ... jestem nowym użytkownikiem Audi A4 B6 ( 3.0 V6 ).

Mam nadzieje że będę mógł liczyć na waszą pomoc.

Moja lokalizacja to Andrychów - Małopolska.

Pozdrawiam serdecznie.

Opublikowano

Witaj! :hi:

Opublikowano

Siemanko, witam bardzo serdecznie wszystkich forumowiczów.

Od niedawna jestem posiadaczem A4 B6 2.0 ALT. Bardzo mi miło i jestem zaszczycony dołączając do waszej społeczności. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie w swoje szeregi.

Bardzo serdecznie pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w tematach.

Opublikowano

Witam

Z wielką dumą wkraczam w szeregi fanów i pasjonatów AUDI :)

Moje autko A4 B7 S-LINE 2.0 TDI ( ukochane BLB ) program na 178 km i 420Nm.

Liczę na wasze wsparcie i pozdrawiam Was mega serdecznie

Opublikowano

Witaj! :hi:

Opublikowano

Mam prośbę do was podobają mi się Audi A6 1.8T 163KM.Prośba o pomoc na co mam zwracać uwagę na zakup.Wiem że kręcą liczniki strasznie a chciałbym pojeżdzić autkiem parę lat jeszcze.Dysponuję budżetem około 25000zł.Zastanawiam się czy kupić starszą B6 z mniejszym przebiegiem o ile to bedzie realne czy B7.Wiem że będzie cięzko kupić B7 w tej cenie.Podkarpacie Rzeszów.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów jestem z małopolski moje auto to AUDI A4 B6 BFB

Opublikowano

Witaj! :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.