Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich mam problem z Audi A4 BPW z 2007 roku olej przedostaje sie do turbiny przez rurke splywu oleju turbo sprezarki po zapaleniu auta po kilku sekundach olej podnosi sie i wyplywa przez splyw ale jak odkreci sie korek wlewu oleju to olej splywa z powrotem do miski .Wymienilem uszczelki na pompo wtryskach trzy pokrywy zaworow ta ostatnia z jezdzacego auta w ktorym nic sie nie dzieje cisnienie sprezania 30 bar juz trace przytomnosc z tym autem moze ktos z was co pomoze z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, nazywam się Łukasz i pochodzę z okolic Katowic.

W bieżącym miesiącu (a mianowicie w listopadzie 2016) zakupiłem swoją pierwszą Audiczkę :)

Z forum jestem już dość dobrze zaznajomiony, dzięki temu, że w rodzinie posiadam 4 modele Audi, także staram się podtrzymywać tradycję i także się tutaj zarejestrowałem.

Zostałem właścicielem Audi A4 B7 z 2007 roku. Silnik BRB 1.9TDI, po mapowaniu na 140KM i wycięciu DPFa.

Pakiet raczej bogaty, aczkolwiek nie pełny. Z fajniejszych bajerów RNS-E, wielofunkcyjna kiera czteroramienna, podgrzewane siedzenia, szyby el. niestety tylko na przód.

Ogólnie jestem zachwycony samochodem, a w podzięce już jutro zamierzam wymienić wszystkie filtry wraz z olejem :)
Pozdrawiam wszystkich i życzę bezawaryjnej jazdy!

Na koniec jeszcze zdjęcie mojej czarnulki ;)

4cde410dd5284b49ac7f546473a8f6a3.png

Edytowane przez redoXe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam na imię Karol, założyłem konto tu na forum ponieważ rozglądam się za kolejnym autem (byłem posiadaczem hondy) i jestem nastawiony na Audi. to będzie moja pierwsza przygoda z marką i mam nadzieje że udana :)

Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno stałem się posiadaczem Audi A4 B5. Auto kupione jako drugie na dojazdy do pracy. 10 lat na innym forum, mam nadzieję że i u Was będzie miło pogaworzyć. Pozdrawiam - Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :) Mieszkam w Brzozowie woj. Podkarpackie. Obecnie posiadam Audi 80 b4 2,0 Abt oraz Audi a4 b5 1,9 TDI 90KM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, mam na imię Alex i jestem z Sopotu, posiadam audi a4 b5 2.8 Quattro, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...