Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowicjusz - wątek powitalny

Jest to część 1 dyskusji Nowicjusz - wątek powitalny.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć kupiłem A4 35 TFSI. Założyłem wątek gdzie je obejrzysz. ? 

  • Odpowiedzi 416,3 tys.
  • Wyświetleń 24,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich, od niecałych dwóch miesięcy posiadam a4 avant 1.8t 

Opublikowano

Witam wszystkich. Jestem Mateusz. Od tygodnia jestem posiadaczem A4 B9, przesiadłem się z A6 C6 którą posiadałem prawie 9 lat. Pozdrawiam.

Opublikowano

Cześć wszystkim, jestem Szymon, od roku śmigam Audianką a4 b7. Z czasem pewnie was trochę rozbawię moimi pytaniami gdyż mechanika tyle we mnie co księdza acz kolwiek naprawy jakoś daje rade z wujkiem YouTubuem xD

Opublikowano

Witam wszystkich 

 

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy audi na tym forum.

Opublikowano

Witam wszystkich, dzień dobry, 

Krzysztof - Model: AUDI A4 Avant S line 40 TDI quattro 190 PS S tronic Edition One

pozdrawiam

obraz_2024-08-29_124305698.png

Opublikowano

Witam Kolezanki i Kolegow z Forum!

Dziekuje za przyjecie do grona uzytkownikow tego Forum.

Jestem tutaj nowy, i tez nowy jestem jesli chodzi o posiadanie i uzytkowanie Audi.

Po wielu epizodach z roznymi markami i modelami, przyszedl czas na przesiadke do Audi.

Wybor padl na SQ8 i wlasnie takie cudo techniki parkuje od 2 miesiecy w moim garazu.

Poniewaz jestem raczej samochodowym minimalista wazne dla mnie jest przede wszystkim, zeby auto mialo mocny fajnie brzmiacy silnik, kierownice i hamulce, no moze jeszcze jakies radio, to czuje sie troche przytloczony tymi wszystkimi elektronicznymi gadzetami, ustawieniami, opcjami itd. W zwiazku z tym bede Wam pewnie od czasu do czasu zawracal gitare roznymi pytaniami.

Pozdrawiam i zycze szerokiej drogi,

Artur

Edytowane przez PanBoczek
literowka

Opublikowano

Witam

Jestem nowy na forum.

Trochę trudno mi się poruszać na forum w komórce, ponieważ pamiętam czasy gdzie fora czytało się głównie na PC :)

Posiadam A4 B8 2.0tdi (ultra).

Pozdrawiam 

Opublikowano

Witam
Damian z Wrocławia, od tygodnia posiadacz A4 B7 2007r 2.0TDI Automat 

 

Zawodowo technik mobilny / serwisant.

IMG_3200.png

Opublikowano

Welcome to the A4 klub Poland , enjoy.

Opublikowano

Witam serdecznie :)

Opublikowano

Cześć Krzysiek z Audi A4 B7 Cabrio (anglik)

Opublikowano

Cześć

 

Jestem nowy na forum. Audi jeszcze nie mam, ale mocno przymierzam się do zakupu używanego i liczę na Waszą pomoc przy wyborze, aby cieszyć się z bezawaryjnego użytkowania.

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum

Opublikowano

Cześć! Dawno mnie tu nie było! W 2008 kupilem moje pierwsze Audi b6 sedan ? teraz czas na A 4b9 sedan kupione kilka dni temu ? Pozdrawiam forumowiczów! 

Opublikowano

Czesc.

Jestem na etapie zakupu Audi A4 B9 (moze z USA).
Prześledziłem tutaj parę tematów, np o przeróbce lamp do a4 b9. Jest profesjonalnie :) i naprawde merytorycznie.

Opublikowano

Witam, jestem przyszlym posiadaczem a4 b9 ?

Opublikowano

Cześć wszystkim, stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B9 2016r z silnikiem 2.0 TDI 190 KM :)

 

Opublikowano

Siema, A4B6 2003 avant quatro 1.8t bfb :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.