Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch audi a4 b7 z 2007r. 1.9 TDI na sprzedaż i audi a4 b8 2008r. 2.0TDI ,która obecnie pomykam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Do tej pory jeździłem Audi Coupe b4 2.0 16V ACE, ale ostatnio poszło w ludzi. Teraz szukam czegoś poważniejszego, mianowicie A4 b6 1.8T i zarejestrowałem się, żeby zasięgnąć trochę wiedzy od użytkowników tych właśnie aut.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem posiadaczem A4 i właśnie postanowiłem się zapisać do forum AUDI. Właśnie to forum wydało mi się całkiem fajne. :good:

[mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam Audi A4 2.0 TDI 2005r. Znalazłem ta strone gdyż szukalem informacji na temat Audi A3 1,6. Myślę o zamianie właśnie na mniejsze gdyż nie bardzo jestem zadowolony ze swojego A4. Jeżdżę spokojnie, a auto ciągle sie sypie. czujnik ciśnienia oleju, alternator, a teraz turbina rozsypala sie.

zastanawiałem sie jakie jest A3 - mocze mniejszy komfort jazdy, ale mocze bycz mniej wadliwe. szukam szukam i sam nie wiem.

jeśli kros tu zajrzy, a będzie mail jakieś info na ten temat to proszę o podzielenie sie ze mną.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...