Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich posiadaczy i fanów A4.. W końcu sie doczekałem mojej A4 Avant 3.0tdi grudzień 2004.. Śmigam głownie Wrocław (studia) i Kalisz.. Autko zakupione głownie dzięki namowach mojego lokatora Kamila (miala byc Astra GTC) ale naszczescie nie ma i jest moj ukochany Audik.. W przyszlosci pewnie bedzie jakis modzik na 270 koni z malym haczykiem hehehe ale to kiedys :evil::tongue4:.. pozdro 4 all.. :)

mam prośbe do Admina bo nie moge wybrac/znalezc mojego oznaczenia mojego silnika BKN 204ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus - pozdo z ostrowa - zapraszamy na nasze zlociki - kalisz - ostrow albo poznanskie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch miesięcy jeżdzę A4 1.8T Quattro :quattro: z 08/95r. Auto było kupione we Włoszech we wrześniu, od faceta rocznik 1933 :hi:, stąd karoseria nie wygląda zbyt okazale(typowe auto z Italii) , tzn oba zderzaki są podrapane miał przejechaną prawą stronę, lekko ryśnięty, do tego coś upadło na maskę bo jest wgniecenie na 15cm ale nie ma rysy. Co do wnętrza to możecie nie wierzyć ale jeszcze pachnie nowością, nie było palone i pewnie był garażowany większość swojego żywota. Dziadek robił około 10kkm rocznie przebieg to 95kkm, myślę że przebieg wiarygodny :bag: ,bo nie wiem jak to sprawdzić w VAG-u, ale słyszałem od mechanika że jeszcze ma tłumnik od nowości. Do tej pory zrobiłem 1000km.

Wcześniej jeździłem Kapustą*(*Daewoo Nubira) miałem ją 10 lat i pojeździłbym pewnie jeszcze, gdybym nie miał dzwona na rondzie, nie z mojej winy. Należałem również do klubu Nubiry na autokaciku i nie tylko. Od zawsze uważałem Audi za prestiżowe auto, które posiada nietuzinkowe rozwiązania techniczne, a co najważniejsze – umie zakręcać, a to dla mnie najważniejsze.

Liczę że przyjmiecie mnie do swojej społeczności, i będę mógł pogłębiać wiedzę na temat auta i pomożecie mi w razie jakiś kłopotów, sam też będę się starał jak moge. Czekam też na rady jak mam użytkować to auto, na co mam zwracać szczególną uwagę itp itd :bla:.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :drunk:

Sebastian „SeeBoo”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie, zapraszamy Cie do aktywnego uczestnictwa na forum, napewno znajdziesz tutaj mnóstwo informacji o A4, które pomogą Ci w jej wyborze :th:

pozdrawiam Osa :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i zapraszam na spoty do Rzeszowa :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy i zapraszamy do czynnego udziału z życiu Forum :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...