Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam was serdecznie ;),

po dłuższych poszukiwaniach w Niemczech udało mi się znaleźć perełke. Więc dziś kupiłem. Szkoda że tylko 1.6 ale kupiłem z salonu Audi i ma 98000km:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Audiholików.

Do tej pory siedziałem cichutko i powoli wertowałem forum w poszukiwaniu informacji.

W chwili obecnej i zarazem od 8 lat poruszam się japońskim bolidem ze znaczkiem H na masce pod którą mieści się potężny 114PS silniczek 1.5 zaopatrzony w rurę wydechową typu możdzież aby sąsiedzi wiedzieli że szlachta nadjeżdża :D

W mojej głowie narodził się pomysł na duże auto, kombi z mocniejszym silnikiem (turbo mile widziane) i przede wszystkim wygodnym.

Moje typy to A4 B6 1.8t (190ps) , a4 b7 1.8t (163ps) lub 2.0t (200ps) , coś z innej marki e46 330i lub e60 330i. Wszystko w wersji Avant/Touring

Znudził mi się przedni napęd więc szukam czegoś na cztery łapy w ostateczności na tył.

Ma się paść :) więc im fajniejsze wyposażenie tym lepiej.

Budżet wynosi 30.000 PLN. Wiem że to niezbyt wiele jak na a4b7 lub e60 ale nadal mam nadzieje że coś fajnego w tej kasie się wyrwie.

Nie zależy mi na przebiegu 120tyś kilometrów ani na bezwypadkowości. Auto które ma kilka lat przeważnie miało jakąś przygodę, ludzie są tylko ludzmi.

Zależy mi tylko na tym żeby nie było zeskrobane z jakiegoś przystanku, odpicowane na szybko i wystawione jako nófka.

Może być bite ale niezbyt mocno i najważniejsze dobrze i profesjonalnie naprawione.

Jak już kupie swoje wymarzone a4b6 lub a4b7 to chciałbym go utrzymać w serii ew. S-LINE i poprawiać mechanicznie.

Zamarzył mi się Sleeper- Kombi + duża moc (250-300ps) mi na jakiś czas wystarczy :)

Głównie jeżdżę po mieście, czasem jakaś trasa (przebieg roczny na poziomie 10-15k kilometrów)

Postaram się tu opisywać postępy moich poszukiwań i ewentualnie się pochwalę moim nabytkiem który mam nadzieje w ciągu paru miesięcy uda się zdobyć.

Pozdrawiam wszystkich :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...