Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć,

mam na imię Marcin, mieszkam w Warszawie i do końca roku planuje nabyć Audi A4 B8:) Oczywiście w zależności od tego co będzie na rynku może się to przedłużyć do początku 2015-go :( W każdym razie zawsze auta z pod znaku 4 pierścieni urzekały mnie na swój własny sposób. Chyba cenie sobie to połączenie elegancji, szyku i sportowego charakteru. Byłem właścicielem TT z 2000 roku, 12 lat a stan jak 3 letnie auto :) Dlatego i teraz mam zamiar wrócić do auta tej marki tylko nadal jeszcze nie przekonałem się ostatecznie, który model wybrać.

Mianowicie wiem doskonale, że A4 B8 sedan 2008-2010 143KM (chiptuning plus wywalenie DPF-a) będzie bardzo dobrym wyborem. Tylko, że nadal w głowie mam 2 generacje TT lata 2006-2008 :) Zaraz kończę 24 lata i nie mogę pozbyć się wrażenia jakby A4 nie było jeszcze do końca autem dla mnie:P

Szczerze to prawie wszystko przemawia za A4, lecz pamiętam moją poprzednią TT, 225 KM Quattro i chciałoby się znowu poczuć podobną wrażenia :) Również pamiętam jak po TT przesiadłem się do Astry III GTC z silnikiem 150KM CDTI i to był mój pierwszy diesel. Wrażenia miałem takie, że dzięki wysokiemu momentowi nadal przyjemnie poruszałem się po mieście czy też trasie a na stacji benzynowej prawie połowa kasy zostawała w portfelu :) W takim razie może z czasem zapomniałem o tym jak po pierwszych chwilach jarania się, potem przychodzi czas gdy zdajesz sobie sprawę, że TT to dobre auto ale przy codziennym użytkowaniu 25-50 km okazuje się nie najrozsądniejszym wyborem.

Więc przypuszczam, że może to być tylko kaprys. Lubię dbać i inwestować w auto więc posiadanie go przez np. tylko rok, byłoby nie do końca dla mnie aczkolwiek rok TT dla zabawy a następnie przesiadka na A4 nie brzmi bezsensownie.

Zdaje sobie sprawę że to Klub A4 a ja wyjeżdżam z TT lecz może spróbujecie mnie jakoś utwierdzić w przekonaniu, że zakocham się w A4 :P Jedno ze wzorów w swojej klasie, marka premium więc skutki wieku w wielu przypadkach są trudne do dostrzeżenia, poprawiony, kulturalny silnik który przy 180 KM (Bożę mam taką nadzieję :P) zaspokoi moje potrzeby jeśli chodzi o osiągi a tym bardziej jeśli chodzi o spalanie:) Wyposażenie, wnętrze, jakość :) Jak dla mnie auto, które spełnia wszystkie moje wymagania a jednak...czemu się waham? :(

Mimo wszystko przypuszczam, że jednak skuszę się na A4 i w najbliższym czasie, mam nadzieję, będę mógł bez wstydu pokazać Wam ją na forum a następnie na zlotach:)

Nie chce jeszcze za bardzo rozwodzić się i nakręcać w tym temacie póki nie będzie stała przed garażem :P Więc na tą chwilę to wszystko:)

Dzięki za uwagę i pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od przeszło 3 lat posiadam A6 C5 2003 Avant 1,9 TDi i od miesiąca dodatkowo A4 B5 1998 Sedan 1,6 Pb + LPG. A jakby ktoś chciał kupić porządne drzwi drewniane to się polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mażyło mi się audi z quattro więc sprawilem sobie

Audi a4 b5 avant 1.9 tdi quattro 1997r

troszke już zjeźdzone więc musze zasięgnąć doświadczeń kolegów

forumowiczów by życie stało się jeszcze przyjemniejsze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...