Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Nazywam się Maciej i od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem a4 avant z końcówki 2010r. :) Przerzuciłem z poczciwej 190tki i może dlatego audi codziennie mnie pozytywnie zaskakuje,a podejrzewam, że jest jeszcze sporo do odkrycia :wink:

Pozdro!

Edytowane przez MCJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczów, jestem posiadaczem a4 b8 2009r z silnikiem 2.0 tdi 120km. miesiąc temu zamontowałem chip firmy bsr ppc3 dzieki czemu silnik dysponuje mocą 191 konia i 431Nm. mam nadzieje ze wymienie sie pogladami z innymi użytkownikami

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem AUDI A4.

Audi jest z 2003 roku.

3.0 benzyna, napęd quattro, pakiet s-line.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na forum i nie wiem czy wszystko zamieszczam tam gdzie to ma być ale mam mały problem i proszę o pomoc. Może już ktoś się z takim czymś spotkał. Postaram się wszystko dokładnie opisać żeby nie było wątpliwości. W moim A4 nie działa oświetlenie w przednich drzwiach od strony pasażera (dla jasności żarówki sprawdziłem i są dobre). Do tego nie działa opuszczanie i podnoszenie szyby ale tylko w tych drzwiach. Od strony kierowcy mogę sterować szybą bez problemu. Nie wiem o co chodzi. Tak jak wcześniej pisałem, może się już ktoś z czymś takim spotkał i napisze mi co z tym dalej robić. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem tu nowy i szczęśliwym posiadaczem od 4 miesiecy a4 b6 AWX.

Chciałem sie Was doradzić, mianowicie dostałem od kumpla za free radio BNS 5.0 a mam w aucie radio concert na CD.

Planuje małą podmianke niestety spotkalem sie z problemami po drodze tj. kosz 2din (ktory juz kupiłem) i kable do radia które nie pasuja a nigdzie nie moge znalesc do BNS5.0

Stąd moje pytanie czy kabel od RNS bedzie pasowal do BNS lub może ktoś ma takowy do sprzedania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie montażu daszka do audi a4 avant na klape,daszek posiada otowry na śruby ,mój problem polega na zamontowaniu go.Wystarczy tylko klej do szyb ???czy potrzeba daszek jakoś przykręcić??

Pomóżcie jak najlepiej to zrobic??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum jest odpowiedni dział do twojego pytania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum tutaj sie tylko witamy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...