Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

cześć mam na imię Radek jestem z okolic Warszawy i za jakiś czas chce sprawić sobie większą siostre mojej A3 czyli A4 B6 1.8T więc zbieram wszystkie info na temat tej laleczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, zamierzam kupić A4 B5 po lifcie w okazyjnej cenie, tak że będę Wam tu trochę zawracał głowę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum, to mój pierwszy post, ale Audi 3 szt

zaczęło się w 2004 A3 2.0tdi manual, program (Masters) na 180-190km w zależności od temp otoczenia, jazda bez problemów ale przygoda zakończyła się kolizją w 2007 i auto zostało sprzedane ubezpieczalni z przebiegiem poniżej 100k

W 2007 kupiłem A4 B7 3.0tdi BKN, na początku zrobiłem w nim program w Compsport, nigdy go nie mierzyłem na hamowni ale słaby nie był (ci co bywali na spotach nocnych w Krakowie ,Rybitwy, Bora, itp pewnie znają to auto rej KTT :) czarne kombi ) zabawa trwała 7 lat i w końcu lejący wtrysk zrobił swoje. W 2014 Sprzedane jakiemuś handlarzowi za parę groszy

z ledwo działającym silnikiem. Zaryzykowałem i w 2014 kupiłem znowu A4 3.0tdi tym razem ASB + tiptronic. program jeszcze nie zrobiony ale jest w planach odwiedzenie TTC.

Wcześniej serwisowałem autka tylko w ASO (Auto Specjal) byłem zadowolony z pracy "Małego" oraz porad Pana Piotra. Teraz nie często tam bywam, dziś (piątek 13 :) )

wymieniałem oleje i mam pytanie czy dokonałem dobrego wyboru ?

Do silnika wlany Liqui Moly Top Tec 4200 5w30 (pojemnik 4l za 170zł) więc cena chyba dobra.

Skrzynia biegów - skorzystałem z usług firmy którą mam najbliżej (Matic na Malborskiej) wymienili mi olej na Ravenol ATF 6HP za całość zapłaciłem 750zł

(olej filtr uszczelka) więc chyba tanio. Panowie bardzo mili i z obsługi jestem zadowolony. Co sądzicie o tym oleju mogę na nim jeździć :)

Co bardziej wiekowi auto maniacy może mnie kojarzą z pasa na Czyżynach, zielone Musso (ahh to były wspaniałe czasy :)

Sławek

Edytowane przez adam_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jako nowy użytkownik forum i posiadacz autka, chciałbym się serdecznie przywitać. Myslę, że rejestracja na forum znacznie ułatwi odnalezienie różnych tematów związanych z drobnymi naprawami jak również cennymi poradami. :)
Pozdrawiam.

Edytowane przez Mateusz199
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...