Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich forumowiczów, jestem w trakcie poszukiwań swojego pojazdu i mam nadzieje, że bardzo pomożecie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum Powodzenia w szukaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Giordino. Mam nadzieję że przyjmiecie nowego. Oprócz czterech kółek interesują mnie też dwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Avant z 2001r z motorem 2.0 (wcześniej też była Audi ale tzw. "kula" z motorkiem 2,4 w sedanie ) ;) Mam nadzieję, że dowiem się wielu ciekawych rzeczy na temat nowej furki, a i ze swojej strony postaram się pomóc jak tylko będę potrafił. Pozdrawiam!!

Edytowane przez Misiek1219
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Użytkowników Forum :)

Jestem z Podkarpacia - od niedawna eksploatuję Audi A4 B7 Avant. To dla mnie zupełnie nowe doświadczenie - sporo zachwytu - ale pewnie z czasem i sporo pytań dotyczących różnych zagadnień związanych z tym przeuroczym pojazdem :) Bardzo liczę na Waszą pomoc a i ja - kiedy już nabiorę doświadczenia - chęnie pomogę Nowicjuszom :)

Jeszcze raz witam i pozdrawiam :)

Leo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na wstepie dodam ze jeszcze nie jestem posiadaczem audi ale mam zamiar kupic b7 a4 z 2008 roku z silnikiem 2.0 tdi 170 km na pompowtryskiwaczach slyszalem i czytalem duzo o tych silnikach i naprawde jestem w kropce uwielbiam audi i nie wierze ze cos takiego sie dzieje z tymi motorami moze dlatego ze posiadam od 5 lat a6 c4 z niezawodnym 2.5 tdi z 94 roku zero awari :P ale czas na zmiany do rzeczy autko moge kupic pewne nie bylo rozbite ma orginal przebieg 205 tys wlasciciela znam bardzo dobrze sam kupil to auto w niemczech od rodziny przejezdzilo w polsce 5 lat bardzo zadbane zarowno w srodku jak i na zewnatrz igla jest to orginal s-line i prosze o jakies podpowiedzi czy warto sie w to ladowac jak sprawdzic kondycje tego motoru wiem ze trzeba rorzad wymienic. moze jest tak ze wiekszosc warsztatow naprawia auto z kreconymi silnikami dlatego te awarie cena autka to 34 tys pomocy pozdrawiam i dziekuje z gory za podpowiedzi mam dosc juz sluchania mechanikow bo w ten sposob nic nie kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...