Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich użytkowników forum jak i szczęśliwych posiadaczy Audi.

W obecnym czasie jestem na kupnie A4 B5 1.8 Pb+LPG myślę że z pomocą osób z forum uda mi się i zagoszczę tu na dłużej ;)

Pozdrowienia z Małopolski!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , przesiadam się z b6 na b7 i mam pare pytań , mam nadzieje że tu znajdę odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników i dumnych posiadaczy swoich skarbonek na kółkach :)

Mam na imię Radek, jestem z Lublińca na Śląsku i w piątek stałem się posiadaczem Audi A4 B5 1.9 TDI 115 KM z 2001r.

Autem nie nacieszyłem się za długo, ponieważ w połowie drogi do domu turbo odmówiło współpracy i zakończyło swój żywot (na szczęście nie uszkadzając silnika). Sprzedający był na tyle w porządku, że podjechał i zwrócił koszta naprawy, co podniosło mnie na duchu :). Mam już wielkie, bądź niewielkie plany związane z pracami nad samochodem, jednak z przyczyn finansowych muszę ograniczyć się do zadbania o mechanikę pojazdu. W planach mam przemalowanie go na ten kolor :

Audi-RS6-niebieski.jpg

Dołożenie fajnego 17' koła, wstawienie ładnego sprzętu grającego i wyposażenie go w fotele z S-line'a ;)

Parę fotek jak to na ten moment wygląda :

13883827_1024106910972208_1861357754_n.j

13839792_1024106930972206_408961478_o.jp

13867112_1024106940972205_1077066315_n.j

13872535_1024106964305536_304575894_n.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Paweł, jestem z Kłodzka na co dzień przemieszczam sie A4 b5 1.9 tdi lecz wkrótce chce sie przesiać na b6 ;) mam nadzieje ze zagoszcze tu na dłużej i dzięki forum uda mi sie znaleść dobrego nasetpce b5 ;)
Pozdrawiam :)

Edytowane przez Pane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Mam na imię Rafał. Mieszkam w powiecie Kępińskim. Woj. Wielkopolskie

Obecnie posiadam Audi 80 avant 1.9 TDI (1Z) 1995

Wyposażenie- klima ręczna. Elektryczne szyby przód, elktr. lusterka + grzaniw, fotele RECARO elktr. (z cabrio), 3 dodatkowe zegary.

Będę zmieniał- polował na A4 b6 lub b7 1.8 Turbo w quattro.

Miałem też A6 C5 2.8 quattro - tęsknię za tym napędem?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów! Od wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem A4 B6 1.8T. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczow, mieszkam w nieduzym miescie na dolnymslasku i zaczynam swoja przygode z autami marki Audi.

Mam nadzieje dowiedziec sie wielu waznych rzeczy o obsludze swojego samochodu Audi A4 B8 jak i sluzyc pomoca dla mniej doswiadczonych uzytkownikow.

Pozdrawiam wszystkich fanow marki i nie tylko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b6 1.8t 163km :) No i śmigam na podtlenku gazotu żeby było taniej :D

Mam trochę planów co do autka, póki co staram się powymieniać to co się zużyło i powoli zaczynam jakieś tam modyfikacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...