Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nazywam sie Daniel od 2 miesiecy jestem w posiadaniu a4 b8. Myśle ze juz najwyższa pora na Mody i i ulepszenia licze na wasze na wasze fachowe porady, ja tez postaram sie doradzic i wyrazic swoja opinie. Pozdrawiam z Slaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

witam wszystkich.

jestem właścicielem audi a4 b7 3.0 TDI V6 quattro z frontem od rs4 szykuję się do kolejnych zmian i chętnie skorzystam z doświadczenia kolegów z forum.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Torunia i posiadam A4 B8 3.0 TDI. Jest to moje pierwsze autko tej marki. Chętnie skorzystam z Waszego doświadczenia i dowiem się więcej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od 2 miesięcy jestem posiadaczem Audi A4 B5 Avant 1.8 B+G z 2000r. To moje 3 auto ze stajni audi po dwóch 80 - B3 i B4. Mam nadzieje ze będe mógł pomoc innym i że sam czasami znajde odpowiedzi na problemy związane z tym modelem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich serdecznie, mam w planach zostać posiadaczem Audi więc myślę ze to forum pomoże mi w poznaniu tej marki samochodu.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim.
Mam na imię Piotr, pochodzę z Suwałk.
Jak na razie nie byłem posiadaczem 4 pierścieni ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam wszystkich jako świeżo upieczony właściciel A4 B6 :) Już na wstępie chciałbym podziękować, bo jeszcze zanim zdążyłem się zarejestrować, wiedza zaczerpnięta z forum przydała się już kilkukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Czarek, mieszkam na Mazurach no i z racji tego, że powiększy mi się rodzina to szukam większego auta niż te, które mam obecnie (Golf IV, fajny wozik ale będzie za mały ehh).

Plan jest niby prosty ale zerkając w internecie staje się trudny- znaleźć i kupić Audi A4 B7 Avant 1.8T do 30 tyś zł. Nie wiem czy w kraju coś znajdę ale mam nadzieję że tak. Od przyszłego tygodnia znajomy w DE będzie szukał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...