Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz, Hugo napisał:

Dzięki

Witajcie, tak jak w nicku Grzesiek z tej strony, od jakichś 9 lat ujeżdżam A4 a dopiero teraz zarejestrowany ;) (choć wcześniej tutaj zaglądałem).

,,,

Hej. Mam na imie Tomek jestem z Wielkopolski i posiadam audi a4 b7 2007r 2.0 tdi 140KM

Cześć jestem od tygodnia posiadaczem Audi a4 allroad 2015r 2.0 tfsi

20200430_110335.jpg

,,,

Siema, od paru miesięcy w sercu audi a4 b6, jestem z Grudziądza.
  Witam klubowiczów!

IMG_0393.JPEG

InkedIMG_0610_LI.jpg

• Pomoc techniczna 1

Cześć Wam, szanowni Koledzy i Koleżanki. Witam Was z Raciborza. Jeżdżę audi A4 B7 z 2007 roku :) Szatan, nie samochód ;) jutro oddaję ją na chip tuning, mam nadzieję, że do koni już obecnych dołączy kilka kolejnych :) wrzucam zdjęcie z pucowania mojej bestyjki :)  Aaa, koszulkę dostałam od koleżanki z pracy, tam też już wiedzą jak lubię audi :a4fan:

E0E668D9-D072-47DD-80B8-B6B45812747A.jpeg

Edytowane przez *K8*
Mala zmiana tematu

,,,

Kazali się przywitać, to się witam! Przywiał mnie tu problem, którego rozwiązania spodziewam się  dokonać. Ruszam zatem buszować po dziale technicznym. Życzę wszystkim zdrowia, nie tylko psychicznego w tych podejrzanie dziwnych czasach.

,,,

Cześć ludziska, mam na imię Kamil i jestem z Łodzi, tzn w Łodzi się wychowałem a teraz mieszkam pod Łodzią w miejscowości Bukowiec.

W najbliższym czasie stanę się posiadaczem mojego pierwszego Audi, nie miałem wcześniej styczności z tą marką, tymbardziej z silnikiami Diesla.

Miłego Dnia!