Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Część wam, dość nie dawno mialem przyjemność zakupić A4 B6 Limousine z silnikiem 2.0 ALT. wiec pewnie bede mial okazje nie raz wspomagać sie waszymi wpisami. Pozdrawiam.

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie : a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :cześć:

,,,

W jaki sposób napisać bezpośrednią wiadomość do innego klubowicza, nie przez forum? Potrzebuje kontakt do kixi 4 z Ostrowa Wlkp.

Z góry dzięki za pomoc.

2 godziny temu, Niggersly napisał:

Z góry dzięki za pomoc.

Nie ma takiej opcji na forum.

Witam serdecznie wszystkich.  Pierwsze Audi zagościło w domu, więc trochę błądzę jak dziecko we mgle. Mam nadzieję, że pomożecie w rozszyfrowaniu przynajmniej podstaw.

,,,

Witam  kolegów, stałem się właścicielem  audi , jest to moje pierwsze autko tej marki , I mam nadzieję,  że nie będzie to skarbonka bez dna

,,,

Jestem posiadaczem a4 2013 1.8tfsi od prawie 2 lat nieraz zachodziłem na wasze forum poczytać zasięgnąć języka. Byliście bardzo pomocni dlatego postanowiłem że warto by było wstąpić w wasze szeregi i dalej sie uczyć o tych autach od najlepszych - dzięki że jesteście pozdrawiam serdecznie!

,,,

Witam serdecznie i do "zobaczenia" w kolejnych postach.