Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Serdecznie :)) jestem nowym uzytkownikiem zarowno samochodu jak i czlonka klubu Audi a4 :)))

Ostatnio kupilem Audi A4 z 1998r. 2,4 V6 full opcyjke :))) autko prowadzi sie bardzo fajnie a wrecz idealnie :)))) i musze zaprzeczyc mitom ze samochody z tak duzymi silnikami pala jak smoki bo pali mi po miescie dokladnie tyle samo co moj poprzedni samochod z silnikiem 1,8 z czego jestem bardzo zadowolony bo frajda z jazdy "bezcenna" :>

Jedyny problem jaki mam to tylko lekkie falowanie obrotow i tak prawde mowiac czytajac rozne posty na ten temat wszystkie moglbym przypisac do swojego przypadku :P Ale tak na powaznie jesli mozna poruszyc ten temat ponownie to opisze swoj problem i moze ktos bedzie mogl mi cos doradzic:

A wiec chodzi o to ze samochod przyspiesza normalnie, z obrotow schodzi takze normalnie,ale gdy jest na biegu jalowym ponizej 1000 obrot lub stoi sobie zaparkowany na luzie to obroty lekko faluja w zakresie od ok.300 do 900 obrotow,ale wtedy dzieja sie takie rzeczy:

1 - faluje sobie pomiedzy 300 a 900 przez chwile a nastepnie sie unormuje i utrzymuje stale obroty na poziomie ok.900 obrotow.

2 - faluje sobie pomiedzy 300 a 900 po czym zejdzie ponizej 300 i zgasnie.

3 - poprostu sobie faluje pomiedzy 300 a 900 caly czas

Te trzy opcje sie dzieja i w zaleznosci od humoru samochodu lub moze w zaleznosci od pogody :))))) a tak po za tym to zero problemow :))))))

Pozdrawiam :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...