Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie - jestem Jacek, miasto jak w tytule. Jako samochód zaznaczyłem inny. Bowiem nie jest to super A4, a jego gorszy brat - Passat. Ale silniki mamy takie same, te same podwozia, te same problemy z krańcówkami... Jeśli przyjmiecie mnie do swojego grona - będę szczęśliwy. Lubię A4, kiedyś miałem Audi 80 model 89 z 1989 roku. Jak na tamten rok autko było niesamowite - silnik DZ - 112 koni, 1.8, miało wspomaganie kierownicy, elektryczne szyby x 4 elektryczne lusterka, central zamek, grzane foteliki, welurową tapicerkę, fotel kierowcy regulowany pionowo, coś, co się nazywało auto check system, komputerek pokładowy na diodach w zegarkach, regulowane światełka, odłączany ABS, miało też klimatyzację no i tył tresera... Z bezpieczeństwa - miało system procorn ten, a z gadżetów - trzy super zegarki w konsoli środkowej. Auto przytargane przeze mnie w 1992 ze Szwajcarii...

803jm.jpg

Kierunki tak w oryginale były, podobnie jak zupełnie inna kratka na chłodnicy...

Stara miłość nie rdzewieje, jednak A4 robiło się z wiekiem coraz ciaśniejsze... Dopiero najnowszy model urósł znacznie i być może kupię takowego w wersji Kombi...

Ale za jedno cenię Audi i VW Passata. Zawsze inne samochody dziwaczały, a te były ponadczasowe i przypominały samochód... No i jak spojrzysz na A 80 z 1974 i najnowsze A 4 - wiesz, że to ten sam model. Tylko wyokrąglony, urośnięty, ale ten sam charakter. Podobnie jak z Passatem. Taką samą filozofię mają najlepsi (Merc, BMW, RR, czy inni topowi). A tego nie można już powiedzieć o Oplu czy Fordzie.... Za to cenię koncern VW, za konserwatywność i przepiękne samochody...

Tyle tytułem wstępu - witajcie zatem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...