Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem użytkownikiem Audi A4 B6 z silnikiem BKE, jak w każdym aucie od czasu do czasu trzeba coś zrobić, naprawić, wymienić klocki czy łożysko. Z dwóch względów, coraz częściej wszystkie tego typu naprawy przeprowadzam sam. Po pierwsze lubie a po drugie nie lubie przepłacać za coś co mogę zrobić samodzielnie. Przepłacać, bo bardzo często cena w zakładach mechanicznych nie jest adekwatna do wykonanej usługi. Nie ukrywam, że zanim zabiorę się za cokolwiek czytam fora i dostępne posty, to właśnie dzięki wiedzy i życzliwości innych można mieć satysfakcję z własnoręcznie naprawionej usterki, poszerzać wiedzę, a przy okazji zostanie parę groszy więcej w kieszeni. Stąd decyzja o zarejestrowaniu się na forum Audi A4 Klub Polska, które pomogło i nauczyło mnie najwięcej, pomimo wglądu tylko w szczątkowe informację (dla niezarejestrowanych) za to wszystkim bardzo dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

mam na imię Tomek w tej chwili poruszam sie Vw Touranem 1.9 Tdi BKC 2005 rok

ale mam zamiar zmienić auto na audi a4 kombi 1.9tdi z roku 2005-2006.

Obecnie mieszkam w UK. Moje hobby to "mechanik domator"

Mam pytanko przed zakupem:

Czy polecacie jakiś szczególny silnik 1.9 tdi(chodzi mi o kod silnika) bo w przyszłości chce go zmapowac.

Dzięki i pozdrawiam.

P.S Mam nadzieje ze na tym forum znajde pomoc i fachow porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi S4 od wczoraj:) czytam forum i bardziej doświadczonych użytkowników na co trzeba zwrócić uwagę eksploatując silnik 4,2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Masz ten sam silnik co ja więc zapytam nieśmiało jakie masz u siebie świece żarowe ? Najlepiej kod i producenta, ja ze swoimi nie mogę dojść do ładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj zakupiłem audi ar 1.8 benzyna nie dziala mi ogrzewanie ciepłego powietrza nagrzewnica jest goraca bo czuc tylko jak by nie puszczalo ciepłego powietrza dzis na klimatroniku wyskoczyły mi błedy 13.7 i 13.5 ale czy one maja cos do ciepłego powietrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...