Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć jestem Tomek . Od pół roku posiadam audi a4 b6 avant 2003 rok:-) piękna czarna perła pakiet chrom;-) mam kilka drobnych usterek o które będę pytać;-) i posiadam też małą wiedzę jak naprawić niektóre usterki:-) pozdrawiam:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Prosze o sugestie w temacie podwyzszonych obrotów biegu jalowego tak do 1000 obr. Audi A3 silnik 2,0 140 km 2003. Obroty sporadycznie podwyzszone ostatnio czesciej, na zimnym i cieplym silniku Test na komputerze wykazal tylko wypalenie dwoch swiec zarowych . Pompowtryski, jeden zacinal sie juz od roku zazwyczaj do wzrostu temp 90 zanikało zacinanie ale nie bylo wplywu na wysokosc obrotów , a i komp nie wykazuje uszkodzenia pompowtrysku bo pewnie nie ma takiego programy . Tak przy okazji moze ktos zna sposob stwierdzenie ktory to pompowtrysk sie zacina ? oczywiscie bez demontazu wszystkich. Wracajac do obrotówJezdze na nie codzienie tak 7km ,brak filtra czastek ,zadnych informacji na desce rozdzielczej Płyn chlodniczy oczywiscie znika ale zbiorniczek czysty no i testy zastosowaniem odpowiednich srodkow chemicznych nie wykazały przenikania do silnika Glowica jak na dzis bez pekniec . Prosze o rzeczowe podpowiedzi osob przerabiajace podobny temat ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;) jeszcze nie mialem okazji sie przywitac. Posiadam a4 b5 sedan ktore jest w trakcie modow. Mam nadzieje ze pomozecie i doradzicie w pewnych kwestiach !

Piona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na imię mam Darek posiadam audi a4 b7 2.0 alt pb+lpg 2005r.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystki forumowiczów, właśnie jestem świeżo upieoczonym właścicielem Audi A4 B6 Avant z 2001 AWX :).

Mam nadzieję że swoją wiedzą będę miał okazję się podzielić z szanownym gronem oraz sam coś uszczypnę od Was.

Pozdrawiam serdzecznie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Nowy na tym forum. Pochodze z bielska ;) Audi A4 b5 1997 rok silnik 1.8 T ;)

Edytowane przez Poematik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Kamil. Posiadam Mercedesa C Coupe 2.0 Kompressor jednak chcę zmienić auto w najbliższym czasie. Poszukuję Audi A4 B7 2.0TFI (najlepiej QUATTRO :) ) . Liczę na fachową pomoc kolegów i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...