Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uzieblo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Uzieblo

  1. Ja bym sprawdził wszystkiego wezyki od podciśnienia, potem wyczyscilbym n75 ale na 80% to jakiś dziurawy przewód gumowy
  2. Dlaczego? Motul do dobry olej do skrzyni. W trzecim juz aucie mam właśnie Motula i zawsze byłem zadowolony.
  3. Uzieblo odpowiedział(a) na Adrkrk temat w Audi A4 B6/B7
    Jak się nie ma miedzi to się w domu siedzi... Taniej wyjdzie jak zrobisz customowe
  4. Uzieblo odpowiedział(a) na Adrkrk temat w Audi A4 B6/B7
    Turbo starczy do 200 koni. Intercooler jest po to tylko a żebyś przy +30 miał 200 koni a nie 160. Ja bym zamontowal jakaś turbinke gtb, szybko wstaje, potencjsł do 240 koni. A wiem ze jak zrobisz 180 koni, pół roku i mało. Każde auto mam pomodzone i pół środki nie wchodzą w grę bo potem i tak wyjdzie 2 razy więcej. Albo grubo albo wcale. Weź dolicz sobie jest downpipe z kwasowki. Co z tego ze nakoksujesz paliwa i powietrza jak nie będzie to gdzie wywalić... Wydech cały z kwasowki 2,5 na 2 tłumikach trzeba liczyć 2 tysiące, Tutaj masz turbo. W sumie największe ale gotowe do 1.9 tdi http://allegro.pl/turbo-3-0-tdi-gtb2260vk-1-9-tdi-porting-tuning-i5011658915.html 2 tysiące Do tego intercooler 1500 na gorące dni. Do tego dolicz 1300 strojenie i cieszysz się z 220-240 koni o ile układ paliwowy pozwoli. Sam widzisz ze lepiej dołożyć 2 tysiące niż robić coś 2 razy...
  5. Czujnik wstecznego masz w skrzyni
  6. Nic nie zaszkodzi, a nawet będzie lepiej. Wypadało by wymienić ze względu na opilki które na 100% są. Wymienilbym tez korek oleju ponieważ jest w nim magnez i wszystkie opilki ze skrzyni przybierają do niego.
  7. Uzieblo odpowiedział(a) na stolar_86 temat w 1.6
    W aso kosztuje 320zl
  8. Piękny lakier w bmce. Uwielbiam takie tematy. Mase czasu i pracy cie to kosztuje, ale jaki efekt :-) Czekam na kolejne foto story Pozdrawiam
  9. Uzieblo odpowiedział(a) na siwy26 temat w Audi A4 B5
    Broń boże nie rób dziury, potem będzie buczal wydech... Samo odparuje
  10. Zależy jak dymii auto. Raz w tygodniu przelecieć końcówki pasta i będzie git :-)
  11. Ja mam u siebie w golfem felgi 9,5 cala i oponki 215/35, naciąg pierwsza klasa :-)
  12. A jaki jest pierścień centrujacy w b5 a4
  13. A jak odkręcić ten dekor nad schowkiem?
  14. Uzieblo odpowiedział(a) na eXik temat w Audi A4 B5
    Wchodzi ciężko bo olej jest zimn... Pierwsze co wymień olej. Jak nie pomoże szukaj z mechaniorem dalej
  15. Uzieblo odpowiedział(a) na axel689 temat w Audi A4 B5
    Po prostu musisz zdjac skrzynie i będzie wiadomo. Pozdrawiam
  16. Powiem tak skrzynia biegów jest bardzo precyzyjna pomiędzy 1 a 2 biegiem przesuwka rusza się 2,5 mm wiec jaki kolwiek luz ( linki, zurzyta kaseta biegów) powodują że biegi nie wchodzą precyzyjnie
  17. Po prostu wydech wpada w rezonans
  18. Jak w temacie. Cxy wystarczy rozebrać przód? Wzmocnienie, chłodnice itd? Up up bo jutro musze wymienić pompe olejowa
  19. Klocki brembo bo założyłem sobie 6 tloczki od porszaka
  20. Oczywiście ze się zmieni. Będzie głośniejszy
  21. Do gregora bym nie pisał... To jest jedynie pośrednik. Znam kilka dobrych warsztatów ale w Mazowieckim.
  22. Uzieblo odpowiedział(a) na Maro87-88 temat w Audi A4 B6/B7
    Jestli a4 będzie w quattro to podejdzie bez problemu.
  23. Częste mycie... Hm po 20 kilometrach juz jest nagar na felgach. W zimę mi to nie przeszkadza. A w lato... Eh jestem pedantyczny do aut :-)
  24. A na zimnym silnik równo pracuje?
  25. Uzieblo odpowiedział(a) na axel689 temat w Audi A4 B5
    Ewidentnie kończące się koło dwumasowe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.