Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaka opona na felge 9,5 J


miferA4B5

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Tak jak w temacie, zastanawiam sie nad 225/35 i 215/35.. auto uzywane na codzien :) 215 nie bedzie za bardzo naciagniete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakies foto ? :D

http://www.tyrestretch.com

Jakie tylko chcesz. ; )

Edytowane przez afroo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ta stronke podsyla... przegladalem wiele rozmiarow i nieraz napotkalem sie na identyko zdjecie niby dwoch innych rozmiarow. Wiec wole bardziej sprawdzone foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo każda opona układa się trochę inaczej, to raz. Dwa, ten sam rozmiar dwóch różnych producentów może różnić się szerokością, a co za tym idzie ułożeniem na feli. Musiałbyś porównywać dokładnie te same opony w różnych rozmiarach i na różnej szerokości feldze by być sto pro pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za foto pulpit, naciag juz konkretny :wink: jakie cisnienie masz ? W zakretach spoko? Szybciej mozna jezdzic bez obaw?

Afroo. Masz racje, wiem o tym, ale ja mowie, ze kiedys patrzylem to przykladowo dla 8" i 9" bylo to samo zdjecie. Ta sama fela, auto, opona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pompowałem 3,2, ale jeździłem bez żadnego spinania się że mam naciągi, raczej szybko jeżdżę, zdarzały się jakieś zakręty po autostradach po złotych osiemdziesiąt i nic złego się nie działo,

tylko po mieście i jakiś gorszych drogach trzeba mieć się na baczności w co się jedzie bo można sobie zakończyć drogę. Ja nie miałem nigdy sytuacji ze skrzywioną felgą, jakieś pancerne mi się trafiły, ale sporo tego widziałem i słyszałem o pokrzywionych felgach, może felga jest bardziej podatna na uszkodzenia przy niższych ciśneiniach nie wiem, mi się udało beż żadnych ekscesów zeszły sezon prześmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :D a jakie masz ET przy feldze? Masz jakies foto jak na aucie wyglada?

Ktos podpowie cos jeszcze? Obecnie mysle o 215/40, 205/40, 215/35, 225/35 ..i juz mam straszny metlik w glowie -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie w golfem felgi 9,5 cala i oponki 215/35, naciąg pierwsza klasa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby naciag bylby spory na 215 ale tak baloniasto sie wydaje

Panowie jakie cisnienie na 215/40/18 9,5"? Wpompowali mi 2,5 ale chyba dopompuje tak zeby ze 2,8 bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215/35 na 9,5J to już dosyć srogie naciągnięcie... Kiedy ja miałem koła w takich szerokościach w poprzednim aucie to zdecydowałem się na 215/40. I wcale nie dlatego że bałem się profilu 35, tylko wg mnie same ekstremalne naciągi to nie wszystko. Cały czar pryska kiedy takie koło na naleśnikowej oponie wrzuci się w nadkole auta i jest dziura :wink: Wolę "balon", ale szczelnie wypełniający swoje miejsce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...