Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Mam na imię Mateusz, od urodzenia w moim otoczeniu znajduje się jakieś Audi więc siłą żeczy uważam te auta za najlepsze i tylko takich poszukuję (mimo paru zdrad :P).

Obecnie poruszam się nieco odmienną wersją Audi a mianowicie TT 225, oraz staruszkiem A4 b5 1.8 który odchodzi już na zasłużoną emeryturkę.

Na forum zarejestrowałem się gdyż poszukuję A4 B8 2.0 TFSI? I poszukuję informacji na temat tego modelu, opini o wersji itp. Oraz pomocy przy zakupie.

Tak więc liczę na waszą pomoc, gdyż mam zamiar kupić auto na lata a nie na roczne przepałowanie i odsprzedaż.

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na imię mi Damian, województwo Pomorskie. Posiadam Audi a4 b5 sedan 1999r po lifcie, silnik 1,9 TDI AFN 110km po chipie . Niedługo rozważam zakup a4 b6.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam na imię Marcin i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B6 1.8t BFB 163KM S-line. Z chęcią podzielę się swoim doświadczeniem w zakresie mechaniki jak również chętnie skorzystam z waszych rad ponieważ jest to moje pierwsze auto z grupy VAG.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

z tej strony Łukasz wraz z przyszłą małżonką Aleksandrą ;-)

Założyłem konta na forum, gdyż ( nareszcie! ) przyszedł czas na zakup nowego auta! Jeden wybór padł na ... Audi A4 B7 sedan ... Po więcej info zapraszam też do działu Zakup Kontrolowany - Audi A4 B7 - z pewnością za chwilkę zakładam temat dotyczący pewnego Audi które widnieje w jednym z popularnych serwisów internetowych na sprzedaż ... ;-)

W przeszłości oczywiście użytkowałem Audi ... Model najpierw A3 1.8 bez turbo, przed liftem, sprawował się fajnie, ale chciało się coś większego, więc padło na A4 B5 1.9tdi 116ps ... Było ok, niestety - z mojej winy - już nie wyglądało tak dobrze... :-/

Teraz, tak jak mówie, mam nadzieję odnowić przygodę z Audi ... Oby była długa i owocna :-)

Trzymajcie się, szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...