Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich szcześliwych i mniej szcześliwych posiadaczy a4'ek. Mam nadzieje że nie bede musiał zbyt czesto prosić o porady :hi:

Do zobaczenia na drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj i witam wezystkich. Jestem na etapie zakupu audiczki A4 B6 zastanawiam sie jaką kupić mam nie zły mętlik w głowie myślałem o 3,0 quattro ale w pracy powiedzieli że puści mnie w skarpetkach ponoć tyle pije więc spuściłem z tomu i oglądałem 2,0 znów że to czegoś mi będzie brakować cóż 1,8T quattro przeglądam i już sam nie wiem co a raczej w jakim kierunku powinienem iść. Szok głowa mała Radom ma 3,0 quattro ale żle o nich mówią a na tych maszynach się nie znam więc jak by znalazł się jakiś dobry człowiek i mógł pomuc strudzonemu pielgrzymowi w wyborze to był bym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Wszystkich


Witaj i witam wezystkich. Jestem na etapie zakupu audiczki A4 B6 zastanawiam sie jaką kupić mam nie zły mętlik w głowie myślałem o 3,0 quattro ale w pracy powiedzieli że puści mnie w skarpetkach ponoć tyle pije więc spuściłem z tomu i oglądałem 2,0 znów że to czegoś mi będzie brakować cóż 1,8T quattro przeglądam i już sam nie wiem co a raczej w jakim kierunku powinienem iść. Szok głowa mała Radom ma 3,0 quattro ale żle o nich mówią a na tych maszynach się nie znam więc jak by znalazł się jakiś dobry człowiek i mógł pomuc strudzonemu pielgrzymowi w wyborze to był bym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej szczęśliwych tu kolego nie spotkasz ....

niemniej jednak - witamy w klubie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ciechocinku, tam gdzie dom zdrojowy, Maxi Kaz rusza na łowy. Na deptaku czai się na Panie, każda szansę dziś dostanie. :decayed:

a już tak na serio - witamy w klubie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imie Konrad mieszkam w Anglii (Aylesbury) od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B6 1.9 TDI kod silnika AVF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...