Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! od 28 sierpnia 2016r jestem szcześliwym posiadaczem Audi A4 B6 2003 rok, mam nadzieje, ze bedzie dobrze mi służyć :) oraz ze zawsze bede mogł liczyc na wasza pomoc lub służyć pomocą klubowiczom!

Pozdrawiam, Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Cześć wszystkim, od równo tygodnia jestem posiadaczem A4 B5 z 1,9 TDI które sukcesywnie mam zamiar doprowadzać do ideału :) Więcej opiszę za chwilę w poście z autem, mam nadzieje, że będzie mi służyło długo i bezawaryjnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiś 3 tyg jestem posiadaczem B5 w wersji avant z pancernym TDI :D :D Z tego co mi wiadomo to auto już kiedyś tu w klubie było wiec może znajdzie się ktoś kto je pozna :) Chce auto doprowadzić do stanu ZACHWYTU :D :D wiec liczę na wasza pomoc i w miarę poznawania auta sam będę się dzielił spostrzeżeniami :D Serdecznie pozdrawiam :)

14169490_752501208225663_1841129042_n.jp

Edytowane przez grafi94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam, mam na imię Marcin, a od lipca tego roku jestem posiadaczem :a4fan: B5 :quattro: z silnikiem 2.8 30v zasilanym benzyną jak i "paliwem biedy" pochodzącego z 1996 roku :). Jest to moje pierwsze audi które przekonało mnie właśnie swoją konfiguracją czyli 193 KM z napędem quattro :D . Mam nadzieję, że z czasem dowiem się więcej na temat tego wozu, dzięki własnym doświadczeniom jak i Waszej pomocy :). Na dniach dodam jakieś zdjęcia poglądowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam na imię Tomasz i jeżdżę Audi 80 B4 .
Auto po swapie z 2.0 ABT na 1.8t AEB :)
Wasze forum dostarczyło mi wielu cennych informacji podczas zmiany silnika , więc postanowiłem do Was dołączyć i dzielić się doświadczeniami ;)
Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kolegów właśnie przesiadłem się z A6 C5 3.0 guattro na A4 b8 1,8T TFSi guattro i mam nadzieję, że pomożecie w ewentualnych problemach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich ,na razie jeżdżę samochodem innej marki ale wiosną kupuje Audi a4 b6 wiec postanowiłem założyć już konto na tym forum żeby poznać wszystkie szczegóły na które warto zwrócić uwagę w wyborze pierwszego Audika. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam na imię Rafał, pochodzę z okolic Ostrowi Mazowieckiej (a dokładnie z malowniczej wsi Nagoszewo) w mazowieckim.

Od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B5 lift 1999r. 2,4L V6 ARJ 165HP

Jestem w rodzinie VAG od dawna. Pierwsze auto Jetta MK2, potem Golf 3 Variant, następnie Audi A3

(mam go teraz na części, jest po dachowaniu) no i teraz prześliczna A4.

Z chęcią pojawię się na spotach, podzielę się swoją wiedzą na temat VAG.

Pozdrawiam!

Rafał "Czarny" Czarnecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy Audi. Zaszczyt byc w tak zacnym gronie. Posiadam stara poczciwą A4 b5 1.8t 150 km avant. Do usłyszenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...