Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim z upalnej Belgii [emoji6]
Jak narazie jestem posiadaczem dwóch vw, Caravella 9 osobowa 2012 i eosa 2008. Eos niedługo idzie na sprzedaż bo drugie dziecko w drodze i jest za mały, logiczne [emoji6]
Chodzi mi po głowie A6 może A8 (mam firmę tu w Belgii, transport osób więc A8 było by lux), A7 za drogie więc raczej nie wyjdzie.
Także trochę Was tu poczytam, kolega który jest na tym forum od dawna powiedział że jest tu co czytać więc jestem. Pzdr
5d3a9b0e1a060bcbe6c9afdb039da0be.jpg
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka , pozdrowie Kamyk ..
;)

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema nazywam sie Fabian jestem z Głogowa i mam to szczescie posiadac audi a4 b5 z 95r o magicznym silniku 2.8v6 aah mam nadzieje ze znajde u was duzo cennych rad pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,mam na imię Piotrek,pochodzę z lubelszczyzny,moje autko to A4 B7 3.0 TDI BKN Quattro,pozdrawiam wszystkich klubowiczów i życzę szerokości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem w audi a4 1.9 tdi 85kw 116km 2000r , wygląda to tak jak by były zapowietrzone hamulce , zostala wymieniona pompa hamulcowa odpowietrzony 8 razy i dalej nic , jest hamulec ale na samym dole , co to moze byc ?

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się przywitać, licząc na pomoc i rady, to moje drugie audi i pozostanę wierny marce ?

IMG_2801.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam serdecznie wszystkich i cieszę się, że w końcu znalazłem chwilę by się tu zarejestrować.  Mam na imię Marcin, pochodzę z Zielonej Góry i jestem posiadaczem Audi A4V5 1.9 TDI z 1996 roku. Auto cud malina jednakże rozglądam się za jej następczynią czyli A4B6 190 km w S-line.

Laikiem nie jestem aczkolwiek moja wiedza o samochodach jest dość nikła, więc proszę się nie denerwować jak będę wykazywał brak pewnych podstawowych informacji. Mam nadzieję, że spędzę tu z wami milo czas i będę mógł liczyć na wasza pomoc. Pozdrawiam klubowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to szukam odpowiedzi i mam nadzieję że ktoś coś :D
Otóż od (prawie rok) niedawna jestem posiadaczem a4b5 1995r. 1.6benz, sprowadzona z niemiec na początku 2016 i mam dużydylemat z tym samochodem. Komfort jazdy jest bardzo fajny, te 1.6 w zupełności mi wystarcza na jeżdżenie do pracy, na zakupy i jakieś mniejsze podróże, pomimo ekonomicznej klapy bo pali toto dużo, ale zastanawiam się czy warto inwestować w to ponad standardowe wymiany i naprawy chodzi mi tu ogólnie o założenie lpg, i jakiś tuning optyczny (typu lampy, aluflegi) ale bez robienia z samochodu "wiejskiego ulepa". Dodam że wersja wyposażenia jest dość biedna bo jedynie el.lusterka, klimatronik, kierownica i pedały :D także stąd moje chaotyczne pytanie: "Panowie, czy warto się w to bawić i inwestować" czy lepiej odpuścić i szukać czegoś w bogatszej wersji? 
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje klin,tuleje do kierownicy z malego na duzy

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...