Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Radek z tej strony w konto posiadam już kilka lat na forum ale po raz pierwszy bede potrzebował waszej pomocy więc pora się przywitać ;)
 

Edytowane przez Nyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witamy ! Plusów jest jeszcze więcej, wystarczy się zagłębić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Krzysztof od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B8 Avant 143 KM z 2009 r. kod silnika CAGA i chętnie dowiem się od was wszystkiego na temat tego autka .POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów i koleżanki :)

Na codzień podróżuje A6 C5 2.4 V6 w Avancie z 1998 roku w kolorze LZ4V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum. Od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B6 Avant 1.8T BFB.  Poprzednim moim autem był Mitsubishi Colt i forum jego miłośników było super miejscem na co i tutaj liczę:)

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od wczoraj stałem się posiadaczem A4 b6 2.0pb+lpg z 2003roku sedan, długo nie myśląc zakładam konto :D. Dodam że samochód kupiłem od członka klubu z Kielc. Jeszcze raz dziękuje za podejście!. 

Z chęcią będę czytał i udzielał się na forum. Pozdrawiam ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów :)

Spoiler

Mam zamiar zrobić chip tuning w mojej A4 B8 1.8 TFSI 160KM z2009:) nalatane 165 tys.Moje pytanie wygląda następująco: o ile mogę bezpiecznie podnieść moc żeby za jakiś czas nie mieć problemów z jakąś awarią silnika?? Do tego jeszcze chciał bym dołożyć dolot K&N oraz blow off :)będzie to miało ręce i nogi:p??jak coś proszę o wskazówki:)

Pozdrawiam wszystkich :)

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Od lutego tego roku jestem szczęśliwym posiadaczem :audi:A4 B6 1.9 TDI 130 KM z 2003 roku (model 2004).
Audi wpadło w moje ręce przypadkiem, ale z decyzji jestem bardzo zadowolony. Jest to mój drugi samochód - wcześniej Mercedes W203 Kompressor - świetny samochód, ale spalanie powala.

Mam kilka pomysłów na to autko, ale wszystko w swoim czasie.

Także jeszcze raz witam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Miło gościć na forum, mam nadzieję że znajdą się osoby które będą służyć pomocą. Szczególnie że w niedługim czasie chciałbym zmienić auto z A3 właśnie na A4 i napewno będe liczył na waszą pomoc. Z pozdrowieniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów :)

Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem A4 B7 2.0TDI 170KM SLine

Pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem Audi a4 b7 2.0 alt 2005 sedan Toruń 

Edytowane przez slawomir273
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Spoiler

 

Po przekręceniu kluczyka nie zawsze załącza się pompa paliwa.  Nawet kiedy zaskoczy auto nie odpala. Kluczyk gubi czasem kod do centralnego, jednak po przekręceniu stacyjki programuje się na nowo. Wtedy czasem słyszę pompę przez te 3 sek. Dzieje się to tylko raz, potem pompa już milczy, ale kluczyk otwiera auto. Sprawdziłem wszystkie zabezpieczenia, wymieniłem przekaźnik 167 i kostkę stacyjki. Pompa jest tez sprawdzona, działa. Na tym etapie kończą mi się pomysły, może jest tu ktoś mądrzejszy w temacie? 


 

 
*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin Tu się tylko witamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...