Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich.Jak w temacie pochodzę z Żywca. Będę szukał dla siebie autka koło października i A4 1.9TDi z około 2000r. jest jedną z ewentualnych opcji...DO tej pory jeźdizłem hondami tylko i wyłącznie takimi jak:

-civic 1.6SOHC VTEC 125KM HB

-CRX DEL SOL 1.6 DOHC VTEC 160KM

a teraz civic vti 1.8 169KM aerodeck(kombi) oraz rover 200 1.4 benz. mojej narzeczonej.

We wrześniu biorę ślub i myślimy z narzeczoną o aucie jak najbardziej praktycznym ale też dającym chodź odrobinę radości z jazdy wiadomo że dwu osobowa targa tak jak del sol z niesamowitym odejściem to to nie będzie ale doszliśmy do porozumienia że skoro i tak pewnie kupię motocykl to autko może być ekonomiczne i praktyczne.Tak też ja jako miłośnik japońców myślę nad Mitsubishi Galant z roku '97-2004, Pajero '92-2000(bo w naszych rejonach się może przydać szczególnie zimą) no i właśnie niedawno wykombinowałem że czemu by nie A4TDi najlepiej Avant... A3 jest fajne ale jak chodzi o praktyczność i wygląd to mi bardziej do gustu przypada A4.Jeździłem kilkoma takimi i nie mogę nic złego na temat tego auta powiedzieć.

Mam doświadczenie na forum motoryzacyjnym więc spokojna głowa nie będę pisał tematu po temacie wiem jak działa opcja szukaj jakiś czas poczytam poprzeglądam i później ewentualnie jakieś moje pytanka zadam.Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam.

Właśnie natrafiłęm przypadkiem na to forum bo już od jakiegoś czasu czytam forum "konkurencji" z A4club.eu i chodź nie wiem czemu równolegle funkcjonują dwa kluby ogólnopolskie o tej samej tematyce to postanowiłem się tu również zarejestrować bo jak to mówią... "wiedzy nigdy za dużó"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...