Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich klubowiczow, jestem oczywiscie szczesliwym posiadaczem A4 :naughty: Autko posiadam juz 2 rok i jestem bardzo zadowolony, nie wspominajac ze przesiadlem sie z golfa 2 :) Mykam sobie po szczecinie i jest :th: Jednak autko ma juz latek troche '95 r. i zawsze cos moze wyskoczyc, takze kozystanie z tego farum na pewno pomoze mi w wielu sprawach i uzytkowaniu mojego pojazdu. Pozdrawiam i do spotkania na forum. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

witam, z przyjemnoscia zapisuje sie do Waszego forum poniewaz wreszcie jestem szczesliwym posiadaczem audi a4 avanta. autko ma silnik 1.9 l 115KM na pompowtryskiwaczach BKE. kupilem ja z uszkodzona lampa tylna i drapnietym zderzakiem ale 106 tys przebiegu to jak nowe...,znajac zycie nie ma aut bezawaryjnych wiec Wasza pomoc predzej czy pozniej bedzie potrzebna,pozdrawiam,pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, pierdziutam.

Z Holandii :shocked:

No, to witaj Stary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus Kolego!

Avant rulez!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam na imię Michał mieszkam w południowej części Anglii , obecnie jeżdzę Audi A4 B5 1.8 Turbo z zawirusowanym oprogramowaniem ,moc autka niecałe 200 KM , wcześniej jeździłem po wyspach Audi A6 C5 2.6 z automatem , szybko się pozbyłem z powodu automatu i niewymiernych osiągów do spalania , pozdrawiam wszystkich i dziękuję za wspaniałe forum , znalazłem tu wiele ciekawostek które bardzo się przydały , w kraju w którym mieszkam wjechanie do warsztatu kosztuje 50 funtów a zajrzenie do auta przez niezbyt doświadczonego mechanika 100 funtów , czytając to forum już zaoszczędziłem na naprawie klimy zrobiłem wszystko sam i działa DZIĘKI WAM :):) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...