Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie Rodacy! :> Jestem YaHoo! i obecnie (niestety :confused4: ) przebywam na "pięknej" wysepce zwanej Irlandia... Taka ona piękna jak ja, ale coż - tak sie zycie ulozylo. Powodem zarejestrowania sie przeze mnie na Waszym forum jest zamiar kupna Audi A4 1.9TDI z 1997r. Auto niejeżdzące, nieodpalajace i ogolnie nie sprawdzone. Wiem tylko,że ma "nakulane" 200tys. mil (przebieg udokumentowany, nadmienie tylko ze 1mila=1.6km) rozrząd zmieniony przez mojego znajomego 8tys mil temu no i... bylo pieknie dopoki nie nabroil. Ale o tym w innym, wlasciwym temu miejscu...

Ja z wyksztalcenia jestem elektrotechnikiem po liceum o tej przewrotnej nazwie...Przewrotna nazwa bo tak na serio to 5 lat technicznego nauczania i obcowania ze sztuka upchnieto w 3 lata liceum i na dodatek bez mozliwosci wykonywania zawodu po ukonczeniu - bo to nie technikum gdzie konczysz jako technik danego kierunku... Ale dzieki wrodzonej ambicji i uporowi sam sie doszkalalem, drazylem temat, zadawalem bzdurne pytania az sie nauczylem. I oto jestem. Chetnie pomoge jesli tylko kompetencje mi na to pozwola. Moja zylka natomiast jest car audio i troche oswietlenie. Pozdrawiam zajawionych VAGami.

Wykluczam problem z liniowaniem silnika z pompa, kolejnosci wtryskiwaczy (aczkolwiek ich kondycja nie jest mi znana), braku dawki rozruchowej bo to sprawdzalismy kilkukrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...