Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie popielniczki


lukanio1821

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. nie wiem jak wyciągnąć popielniczkę w celu wymiany żarówek może ktoś pomóc .?Z GÓRY DZIEKUJĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic na sile. gdy otworzysz popielnicze wyciagasz wklad. widac w rowkach takie blaszki trzeba je pod giąć do gory albo w dol i popielniczka ladnie wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz napisac jak odczepiles gbiazdo zapalniczki od frontu? musze zmienic zarowke a nie chce nic polamac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popartz troche chlopak na wsuwke podwarzyc wyciagnac ewentualnie lekko przekrecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się podepnę bo nie chcę nowego wątku rozpoczynać kolega "miły" pięknie opisał wymianę żarówki łącznie z demontażem popiołki i chwałą mu za to. Ja ma taki problem po wyjęciu popiołki i dokładniejszym obejrzeniu zauważyłem że koło zębate od mechanizmu zamykania to ze sprężyną jest niepełne. Znaczy że brakuje 90 stopni z 360 stopni koła chyba zrozumiecie moje wywody innymi słowy brakuje 1/4 koła zębatego. Drugie koło jest pełne tzn zębatka jest na całym obwodzie. Popiołka mi szwankuje i nie mogę jej otworzyć przez przyciśnięcie tylko muszę ciągnąć siłą i pamiętać żeby do końca nie zamknąć bo później tylko wkrętak czy winne jest właśnie to koło co opisałem??? Proszę o pomoc ja nie palę ale chciałbym żeby popiołka była sprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak.Prawdopodobnie cofając popielniczkę blokujesz ja o tryb w obudowie i dlatego wyłamała sie część koła zębatego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już takie kupiłem dziś nie mam możliwości zamieścić fotki z tym uszkodzonym kołem zębaty, ale zrobię to jutro. Myślę że bez kupna innej się nie obejdzie. Jak ktoś już pisał popiołka nie musi być na pety można w niej drobne trzymać albo żetony do wózka w markecie itd.

---------- Post dopisany 08-02-2013 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 21:25 ----------

Dziś ma trochę czasu i wstawiam fotkę tego trybiku z popiołki. Czekam na opinie ale myślę że jest to wada czyli poprzedni właściciel coś na siłę zrobił bo nigdzie nie znalazłem tego brakującego kawałka zębatki.

IMG_0825.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie podświetlenia. Po wyciągnięciu zapalniczki zauważyłem że obok zapalniczki jest miejsce na żarówkę ale jej tam nie ma i nie mam tam żadnych przewodów do jej podpiecia. Czy w moim modelu tak mam być czy jest jej po prostu brak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już takie kupiłem dziś nie mam możliwości zamieścić fotki z tym uszkodzonym kołem zębaty, ale zrobię to jutro. Myślę że bez kupna innej się nie obejdzie. Jak ktoś już pisał popiołka nie musi być na pety można w niej drobne trzymać albo żetony do wózka w markecie itd.

---------- Post dopisany 08-02-2013 at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2013 at 21:25 ----------

Dziś ma trochę czasu i wstawiam fotkę tego trybiku z popiołki. Czekam na opinie ale myślę że jest to wada czyli poprzedni właściciel coś na siłę zrobił bo nigdzie nie znalazłem tego brakującego kawałka zębatki.

http://s7.postimage.org/xp4ou94dj/IMG_0825.jpg

Koło zębate jest wyłamane, ten fragment mógł wpaść gdzieś głębiej. PS. Wytrzyj kurz z klawiatury :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło zębate jest wyłamane, ten fragment mógł wpaść gdzieś głębiej. PS. Wytrzyj kurz z klawiatury

Kolego ucieszyłbym się gdybyś powiedział że masz takie koło nie czepiaj się klawiatury to warsztatowy komputer a nie domowy przy takim zapyleniu za 12 godzin jest taki sam. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...