Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Malowanie felg by PlastiLak

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale temat jest o lakierowaniu preparatem, który jest alternatywą m.in. dla folii zmieniających kolor. Czyli malujesz a jak Ci się znudzi- ściągasz i masz to samo co przed malowaniem... Zwykły lakier raczej tak przyjazny w użytkowaniu nie jest. Niech mod lepiej usunie te posty- bo jeszcze ktoś weźmie to na poważnie...

Opublikowano
ja poczekam aż temp dojdzie min 10 na plusie .. podobno im cieplej to wytrzymałość dipów rośnie... :naughty::naughty: kupiłem 2 puchy.. ciekawe czy na kpl 17" starczy

talib a ja u siebie robiłem ostatnio na nowo grilla z przodu tyle że plastidipem i na górnych wewnetrznych narożnikach odeszlo mi od chromu, przed malowaniem odtluscilem i malowalem w cieple i lipa.. :kwasny: jak Ci coś trochę zostanie to zostaw mi... do 3 razy sztuka a jeśli nie to zrobie lakierem w czerń..:wink:

Miałem tak samo, ostatnio pomalowałem drugi raz, ale tak, żeby PD zachodził na drugą stronę listwy, nie wiem czy coś to da, ale zobacze z czasem :wink:.

Opublikowano
ja poczekam aż temp dojdzie min 10 na plusie .. podobno im cieplej to wytrzymałość dipów rośnie... :naughty::naughty: kupiłem 2 puchy.. ciekawe czy na kpl 17" starczy

talib a ja u siebie robiłem ostatnio na nowo grilla z przodu tyle że plastidipem i na górnych wewnetrznych narożnikach odeszlo mi od chromu, przed malowaniem odtluscilem i malowalem w cieple i lipa.. :kwasny: jak Ci coś trochę zostanie to zostaw mi... do 3 razy sztuka a jeśli nie to zrobie lakierem w czerń..:wink:

Miałem tak samo, ostatnio pomalowałem drugi raz, ale tak, żeby PD zachodził na drugą stronę listwy, nie wiem czy coś to da, ale zobacze z czasem :wink:.

ja już po 1 razie tak zrobiłem i odszedł... nie wiem jak tu zaradzić :kwasny:

Opublikowano

Ja i tak raczej pomaluje to jak powinno być od początku, czyli farbą. Użyłem PD tylko dlatego, żeby zobaczyć jak to wygląda co by nie wtopić :decayed:. Jedynie tylną listwę zostawię z PD, bo szkoda mi jej malować :wink:. Ale to wszystko na wiosnę, już tyle rzeczy odkładam na wiosnę, że całą chyba spędze w garażu :facepalm:.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Miały być nowe kolory, a nie ma na allegro nawet czarnego :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

moje fele po 3 myjniach i kilogramach soli poki co oki:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

A na allegro ani słychu, ani widu po PlastiLaku

Opublikowano

No właśnie... miały być nowe kolory i doopa

Opublikowano
  • Autor

Kuknijcie tutaj:

Plasti Lak | Facebook

Opublikowano

i wszystko jasne :decayed:

Ze względu na ogromną ilość pytań o aerozole Plasti Lak informujemy iż na początku marca będą dostępne;

-czarny mat

-biały mat

-czerwony mat

- niebieski mat

produkty będą dostępne na allegro

Opublikowano

siara jak bedziesz zamawiał to koniecznie daj znac.:naughty:

Opublikowano

Napewno się odezwę :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.