Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Malowanie felg by PlastiLak


wojthass

Rekomendowane odpowiedzi

Ale temat jest o lakierowaniu preparatem, który jest alternatywą m.in. dla folii zmieniających kolor. Czyli malujesz a jak Ci się znudzi- ściągasz i masz to samo co przed malowaniem... Zwykły lakier raczej tak przyjazny w użytkowaniu nie jest. Niech mod lepiej usunie te posty- bo jeszcze ktoś weźmie to na poważnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poczekam aż temp dojdzie min 10 na plusie .. podobno im cieplej to wytrzymałość dipów rośnie... :naughty::naughty: kupiłem 2 puchy.. ciekawe czy na kpl 17" starczy

talib a ja u siebie robiłem ostatnio na nowo grilla z przodu tyle że plastidipem i na górnych wewnetrznych narożnikach odeszlo mi od chromu, przed malowaniem odtluscilem i malowalem w cieple i lipa.. :kwasny: jak Ci coś trochę zostanie to zostaw mi... do 3 razy sztuka a jeśli nie to zrobie lakierem w czerń..:wink:

Miałem tak samo, ostatnio pomalowałem drugi raz, ale tak, żeby PD zachodził na drugą stronę listwy, nie wiem czy coś to da, ale zobacze z czasem :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poczekam aż temp dojdzie min 10 na plusie .. podobno im cieplej to wytrzymałość dipów rośnie... :naughty::naughty: kupiłem 2 puchy.. ciekawe czy na kpl 17" starczy

talib a ja u siebie robiłem ostatnio na nowo grilla z przodu tyle że plastidipem i na górnych wewnetrznych narożnikach odeszlo mi od chromu, przed malowaniem odtluscilem i malowalem w cieple i lipa.. :kwasny: jak Ci coś trochę zostanie to zostaw mi... do 3 razy sztuka a jeśli nie to zrobie lakierem w czerń..:wink:

Miałem tak samo, ostatnio pomalowałem drugi raz, ale tak, żeby PD zachodził na drugą stronę listwy, nie wiem czy coś to da, ale zobacze z czasem :wink:.

ja już po 1 razie tak zrobiłem i odszedł... nie wiem jak tu zaradzić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak raczej pomaluje to jak powinno być od początku, czyli farbą. Użyłem PD tylko dlatego, żeby zobaczyć jak to wygląda co by nie wtopić :decayed:. Jedynie tylną listwę zostawię z PD, bo szkoda mi jej malować :wink:. Ale to wszystko na wiosnę, już tyle rzeczy odkładam na wiosnę, że całą chyba spędze w garażu :facepalm:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne :decayed:

Ze względu na ogromną ilość pytań o aerozole Plasti Lak informujemy iż na początku marca będą dostępne;

-czarny mat

-biały mat

-czerwony mat

- niebieski mat

produkty będą dostępne na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...