Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wrażenie że skacze koło

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. mam taki problem, a mianowicie przy gwałtownym ruszeniu łapie kangura i wszystkim telepie i to coś z prawym kołem. Wahacze zmienione, poduszki na skrzyni i dalej to samo. moze to być skrzynia albo sprzęgło?

Opublikowano

A może amory do wymiany ?

Opublikowano

To typowy objaw kiepskiego amora

Opublikowano

Sprzęgło , dwumas. Tutaj bym szukał. A jak nagrzeje się auto objawy się nie nasilają ???

Opublikowano
  • Autor

czy ciepły czy zimny to bez znaczenia, a amory były sprawdzane na trzepakach i były ok.

Opublikowano

może przeguby ale to byś słyszał jak strzelają

Opublikowano
może przeguby ale to byś słyszał jak strzelają

tak jak pisze kolega wyżej, miałem podobny problem przy gwałtownym ruszaniu auto wpadało w takie telepanie, jak ruszało się delikatnie to było ok albo telepanie było słabe. bo tygodniu półoś pękła na pół. po wymianie na nową wszystko jest ok. Nie wiem jak mogło dojść do czegoś takiego ale czasem dzieją się różne dziwne rzeczy. Także szukałem przyczyny ale nic nie wskazywało na takie uszkodzenie.

---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

jeśli autem nie buja to amorki odpadają ale to musisz sam stwierdzić

Opublikowano

Ja miałem podobne objawy w Golfie i wtedy winny był walnięty amortyzator z jednej strony z tyłu, ale skoro u ciebie na trzepakach wyszło wszystko ok to chyba nie to:mysli:

Opublikowano

Marcin, popraw sobie w tytule na "wrażenie".

pozdro :hi:

Opublikowano

może to źle wyważone koła, albo geometria

Opublikowano

Geometria i szczególnie złe wyważenie będą dawały o sobie znać w czasie jazdy cały czas, nie tylko kiedy się gwałtownie rusza.

Opublikowano

może , któraś felga jest zasyfiona wewnątrz (np.kawałek zaschniętego błota ) i stąd taki efekt w czasie jazdy :whistling:

Opublikowano
Geometria i szczególnie złe wyważenie będą dawały o sobie znać w czasie jazdy cały czas, nie tylko kiedy się gwałtownie rusza.

U mnie źle wyważone koła dawały znać dopiero przy wyższych prędkościach, ok 120km/h. Przy niższych były prawie niewyczuwalne.

Opublikowano

Czytajcie ze zrozumieniem :whistling: :

...przy gwałtownym ruszeniu łapie kangura i wszystkim telepie i to coś z prawym kołem.

Niewywazone kolo, albo brudna felga nie daja takich objawow...

Opublikowano

U mnie to samo dodam że coś dziwnie stuka w kole a amory sprawdzałem i są oki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.