Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wrażenie że skacze koło


lalu66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam taki problem, a mianowicie przy gwałtownym ruszeniu łapie kangura i wszystkim telepie i to coś z prawym kołem. Wahacze zmienione, poduszki na skrzyni i dalej to samo. moze to być skrzynia albo sprzęgło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ciepły czy zimny to bez znaczenia, a amory były sprawdzane na trzepakach i były ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przeguby ale to byś słyszał jak strzelają

tak jak pisze kolega wyżej, miałem podobny problem przy gwałtownym ruszaniu auto wpadało w takie telepanie, jak ruszało się delikatnie to było ok albo telepanie było słabe. bo tygodniu półoś pękła na pół. po wymianie na nową wszystko jest ok. Nie wiem jak mogło dojść do czegoś takiego ale czasem dzieją się różne dziwne rzeczy. Także szukałem przyczyny ale nic nie wskazywało na takie uszkodzenie.

---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

jeśli autem nie buja to amorki odpadają ale to musisz sam stwierdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobne objawy w Golfie i wtedy winny był walnięty amortyzator z jednej strony z tyłu, ale skoro u ciebie na trzepakach wyszło wszystko ok to chyba nie to:mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może , któraś felga jest zasyfiona wewnątrz (np.kawałek zaschniętego błota ) i stąd taki efekt w czasie jazdy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geometria i szczególnie złe wyważenie będą dawały o sobie znać w czasie jazdy cały czas, nie tylko kiedy się gwałtownie rusza.

U mnie źle wyważone koła dawały znać dopiero przy wyższych prędkościach, ok 120km/h. Przy niższych były prawie niewyczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie ze zrozumieniem :whistling: :

...przy gwałtownym ruszeniu łapie kangura i wszystkim telepie i to coś z prawym kołem.

Niewywazone kolo, albo brudna felga nie daja takich objawow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...