Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA


pajda

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

Bardzo ładny czarny avancik :] 4 lata temu takiego szukałem ale coś nie miałem szczęścia :]

Ja akurat mam srebrną, też AVF ale mi tylko 160 KM poszło na programie i kreski nie takie ładne :/

oprócz skór, kiery, bixów, to mam podobnie :]

Swoją drogą wczoraj ok.11-12 podjechałeś na Katowicach pod sklep BNS z częściami elektronicznymi :]

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Bardzo ładny czarny avancik :] 4 lata temu takiego szukałem ale coś nie miałem szczęścia :]

Ja akurat mam srebrną, też AVF ale mi tylko 160 KM poszło na programie i kreski nie takie ładne :/

oprócz skór, kiery, bixów, to mam podobnie :]

Swoją drogą wczoraj ok.11-12 podjechałeś na Katowicach pod sklep BNS z częściami elektronicznymi :]

Pozdr.

Dzięki :wink:

zgadza się kolego kupowałem tajle w BNS :decayed:

zawitał byś na spota to oblukamy na żywo czym się wozisz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbup1:

Całkiem niezła maszyna miałem przyjemność zaciągnąć sie spalinami jak poszedł do przodu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spota wybieram się już 2 lata :] Krolu miał mnie kiedyś zabrać ale zapomniał o mnie :]

Pajda dasz jakiś namiar na gościa co Ci ogarnoł kolorowego fisa??

Mam juz licznik tylko szukam kogos na miejscu = może być PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spota wybieram się już 2 lata :] Krolu miał mnie kiedyś zabrać ale zapomniał o mnie :]

Pajda dasz jakiś namiar na gościa co Ci ogarnoł kolorowego fisa??

Mam juz licznik tylko szukam kogos na miejscu = może być PW

Pajda miał nr do gościa ode mnie ale nie na miejscu. :naughty: Na spota wpadnij bez Krola bo on gdzieś zaginął. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akajm to daj na PW jakieś info do tego gościa, może bliżej niż do ćwiary :]

Nie przyjadę na spota z czerwonym licznikiem przecież :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło. :wink4: Dawaj na spota z czerwonym licznikiem ja jeździłem tak z dwa lata. :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło. :wink4: Dawaj na spota z czerwonym licznikiem ja jeździłem tak z dwa lata. :decayed::naughty:

ja jeżdżę do dziś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyjadę na spota z czerwonym licznikiem przecież :]

dasz rade :decayed:, może nikt nie zauważy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jak zmienisz licznik na kolor to będziesz innym, lepszym człowiekiem ?

Przecież na spoty jeżdżą ludzie i na spoty jeździmy dla ludzi... samochody są tylko małym blaszanym dodatkiem :wink:

Pajda, jaki nastepny mod ?? Pamiętam jak 2 lata temu mówiłeś: Ja już wszystko mam, więc pie*dolę modzenie :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jak zmienisz licznik na kolor to będziesz innym, lepszym człowiekiem ?

Przecież na spoty jeżdżą ludzie i na spoty jeździmy dla ludzi... samochody są tylko małym blaszanym dodatkiem :wink:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jak zmienisz licznik na kolor to będziesz innym, lepszym człowiekiem ?

Przecież na spoty jeżdżą ludzie i na spoty jeździmy dla ludzi... samochody są tylko małym blaszanym dodatkiem :wink:

Pajda, jaki nastepny mod ?? Pamiętam jak 2 lata temu mówiłeś: Ja już wszystko mam, więc pie*dolę modzenie :decayed::decayed:

mało tego.....ten dodatek ma nas tylko na spota przetransportować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amen!

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:07 ----------

Pajda, jaki nastepny mod ?? Pamiętam jak 2 lata temu mówiłeś: Ja już wszystko mam, więc pie*dolę modzenie :decayed::decayed:

Taaa...:naughty::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda, jaki nastepny mod ?? Pamiętam jak 2 lata temu mówiłeś: Ja już wszystko mam, więc pie*dolę modzenie :decayed::decayed:

Taaa...:naughty::whistling:

hmm ..... :whistling:

no jest jeszcze dużo rzeczy do zrobienie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....ale się ruszyło jak napisałem z tym czerwonym licznikiem hahaa :P

Jak to tylko dodatek to przyjadę czerwonym Kangurem silnik 1.2 60KM - tam jest fajny pomarańczowy licznik :P

---------- Post dopisany 02-12-2013 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 11:29 ----------

nooo dzisiaj znowu kolegę widziałem ok. 9:00 - skrzyżowanie Piotrowicka - Panewnicka w KCE :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....ale się ruszyło jak napisałem z tym czerwonym licznikiem hahaa :P

Jak to tylko dodatek to przyjadę czerwonym Kangurem silnik 1.2 60KM - tam jest fajny pomarańczowy licznik :P

---------- Post dopisany 02-12-2013 at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany 01-12-2013 at 11:29 ----------

nooo dzisiaj znowu kolegę widziałem ok. 9:00 - skrzyżowanie Piotrowicka - Panewnicka w KCE :]

ano zgadza się , a ja Ciebie na spocie nie widziałem dzisiaj :bicz:

---------- Post dopisany 05-12-2013 at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 21:39 ----------

dobra wiadomość jest taka że ubezpieczenie opon działa :decayed: przebiłem zimową oponę koszt naprawy 45 zł zwrot na konto bez problemacji :kox:

drugie pozytywne info jest że na letniej miałem cycka dałem do reklamacji, dziś tel. że reklamacje uwzględniono i jutro jedzie do mnie nówka oponka Nokian :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...