Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

fotoradar_eqxsasq.jpg

:kwasny:

Opublikowano

hehe, niezłe foto, ale do kalendarza chyba nie trafi :grin:

Opublikowano

Za tą kasę to chyba już w kolorze powinno być :P

Opublikowano

Ladniutka A czworeczka. :) jaki masz zawias zalozony ?

Opublikowano
  • Autor

Ladniutka A czworeczka. :) jaki masz zawias zalozony ?

w pierwszym poście masz opisane

PRO KIT B12 -> springi eibach -30/-30 + amorki bilstein B8 :D

Opublikowano

Okej okej. ;) czyli najpierw miales pro kit, a teraz b8 + eibachy?

Opublikowano
  • Autor

Auto odebrane od lakiernika lewy tylni błotnik w końcu naprawiony + wymieniona tylna klapa bo już zaczynało ją brać :kwasny: ale wszytko już jest malina :banan:

do tego nowy silniczek wycieraczki valeo + wycieraczka z Q5 zbiera rewelacyjnie oraz mała wisienka na torcie nowe rami rejestracji z logiem i napisem w 3D :kox::D

tajx.jpg

wycieracz_eqewanx.jpg

wycieracz_eqewaew.jpg

wycieracz_eqewaeq.jpg

Opublikowano

Sam Sobie tylko zamówiłeś 3D

Opublikowano

Ladne te ramki. :) a z tą wycieraczka to drogi biznes? Wystarczy samo ramie zmienic czy cosik jeszcze?

Opublikowano
  • Autor

Ladne te ramki. :) a z tą wycieraczka to drogi biznes? Wystarczy samo ramie zmienic czy cosik jeszcze?

Ramię i pióro, to się zaliczyć raczej do modów nisko budżetowych :D

Opublikowano

Czyli tak jak w golfie 4 dają wycierajki z MkV. Konkrety prosz. :D

Opublikowano

Piękny avancik szkoda że mój nigdy taki nie będzie.

Opublikowano

Jak zwykle czarnuch :thumbup1: Klape kupowałeś pod kolor czy malowałeś?

Mod z wycieraczką tył z Q5 był moim pierwszym poczynionym w A4 :).

Opublikowano
  • Autor

klape kupiłem czarną ale nie moj odcien więc trzeba było ją pomalować + pomalowany został jeszcze zderzak z tyłu no i lewy błotnik z tyłu co był draśnięty tam kiedyś kiedyś ino czasu nie było kiedy oddać do lakiernika


Piękny avancik szkoda że mój nigdy taki nie będzie.

dzięki :wink: , ja też jak kiedyś mówiła aż tu pewnego dnia się zaczeło :naughty::jerk:

Opublikowano

Czy takie ramię pasuje bezpośrednio na trzpień z B6

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Czy takie ramię pasuje bezpośrednio na trzpień z B6

tak pasuje :wink:

przez weekend założony pakiet zima

201411291_wheheha.jpg

Opublikowano

Hej :) zazdroszcze koloru .A Powiedz mi jak wrazenia po chipie?

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Hej :) zazdroszcze koloru .A Powiedz mi jak wrazenia po chipie?

pozdrawiam

wrażenie hmmm ciężko powiedzieć bo auto przyjechało z DE juz po chipie a ja tylko w PL zrobiłem małą korektę tego chipa i tak właściwie to nie jechałem serią więc nie mam porównania

Opublikowano

A jak wyglada rekcja na gaz przy 4 i 5 biegu :) ?

Opublikowano

Czy takie ramię pasuje bezpośrednio na trzpień z B6

tak pasuje :wink:

przez weekend założony pakiet zima

201411291_wheheha.jpg

pikny ten Avancik, bezawaryjności

Edytowane przez grimfrost

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.