Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] A4 Avant TDI S-LINE 171KM/357Nm by PAJDA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no i mamy śliczna dupeczkę :D:banan:

s4jpg_wseqaqh.jpg

201506101_wseqaqn.jpg

Opublikowano

No faktycznie dupeczka jest fajna. :) Choc nie wiem czy delikatnie bardziej by nie mogły wystawac te końcóweczki. :hi:

Opublikowano

no ładna dupeczka ładna

patrz jaki przypadek - akurat na 2 dni przez Zatorem :grin:


ocenimy na żywo ale może faktycznie te 10mm mogły jeszcze wystawać

Opublikowano

Michaś ta twoja dypeczka to jak 'Miriam',ładna, zgrabna a tu uj :ph34r:

Ale na drodze tak i tak nie będzie widać ze niewystają :wink:

:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Michaś ta twoja dypeczka to jak 'Miriam',ładna, zgrabna a tu uj :ph34r:

Ale na drodze tak i tak nie będzie widać ze niewystają :wink:

:thumbup1:

tak właśnie ma być :wink:

Opublikowano

Jutro Ci pojadą że ci nic nie wystaje :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jutro Ci pojadą że ci nic nie wystaje :grin:

co ma wystawać to wystaje

Kolejne elementy układanki [emoji2]

70ef2e973772a264d12b8115e01f5105.jpg

dziś była chwilka czasu więc postanowiłem porobić coś przy wozie :decayed:

> podłączyłem fotochrom zewnętrzny

> podłączyłem moduł składanie lusterek CAN :kox: - podziękowania dla kkam :notworthy:super robota

- składa lustra po zamknięciu z pilota

- rozkłada po przekręceniu klucza (można też ustawić otwieranie pilotem)

- przy wrzuceniu biegu wstecznego opuszcza prawe lusterko w dół

- cały czas dostepna jest opcja ręcznego składania

> zmieniłem podświetlenie klamek na białe

201507241_wqpssxe.jpg

201507241_wqpssxs.jpg

nie wiem czy czasem nie jest to za mocne

201507242_wqpssnh.jpg

druga strona bardziej stonowana

201507242_wqpssnq.jpg

musze luknąc jak to świeci w nocy

Edytowane przez pajda

Opublikowano

:naughty: nie nudzisz się :)

Opublikowano

Pajda zajefajnie to Ci wyszło Kiedy ja zacznę coś rezać...

Opublikowano

Pajda zajefajnie to Ci wyszło Kiedy ja zacznę coś rezać...

jak zaczniesz znami na kole jeździć :wink:

Opublikowano

Pajda zajefajnie to Ci wyszło Kiedy ja zacznę coś rezać...

jak zaczniesz znami na kole jeździć :wink:
No trzeba będzie Stasiu skoro jest taki warunek [emoji6]

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No ładne rezanko było ;) może kiedy zobacze furke z bliska

Opublikowano
  • Autor

No ładne rezanko było ;) może kiedy zobacze furke z bliska

to dajesz na spota do kato we wtorek daleko nie masz

Opublikowano

jedziesz z koxem :naughty::kox:

Opublikowano

Dobre mody :) Ją się jakos zebrać nie mogę do fotochromu zewn a mam już pociągnięty kable że sterowników drzwi do kabiny

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

no w końcu odpaliłeś te fotochromy :decayed:

pokazuj foty jak klamki świecą w nocy

może się wyrwę na chwile we wtorek - ocenimy nowe soczewki :kox:

Opublikowano
  • Autor

no w końcu odpaliłeś te fotochromy :decayed:

pokazuj foty jak klamki świecą w nocy

może się wyrwę na chwile we wtorek - ocenimy nowe soczewki :kox:

Nowych soczewek jeszcze nie ma na aucie, w piątek przyszły dopiero lampy od grzesia ale jeszcze nie zakladam bo czekam na nowe palniki [emoji6]
Opublikowano

no w końcu odpaliłeś te fotochromy :decayed:

pokazuj foty jak klamki świecą w nocy

może się wyrwę na chwile we wtorek - ocenimy nowe soczewki :kox:

Nowych soczewek jeszcze nie ma na aucie, w piątek przyszły dopiero lampy od grzesia ale jeszcze nie zakladam bo czekam na nowe palniki [emoji6]
Obecne palniki długo masz ,że już zmieniasz ?
Opublikowano

Zarzuć zdjęciami klamek w nocy bo nabyłem dziś klameczki od Oprycha :kox: i musze wstawić diody do nich.

Opublikowano
  • Autor

no w końcu odpaliłeś te fotochromy :decayed:

pokazuj foty jak klamki świecą w nocy

może się wyrwę na chwile we wtorek - ocenimy nowe soczewki :kox:

Nowych soczewek jeszcze nie ma na aucie, w piątek przyszły dopiero lampy od grzesia ale jeszcze nie zakladam bo czekam na nowe palniki [emoji6]
Obecne palniki długo masz ,że już zmieniasz ?
Hmm ciężko powiedzieć, ale Grześ wspominał że za jakiś czas należało by je wymienić, wiec postanowiłem że teraz jest ich czas i do nowych soczewek będzie nowy palnik [emoji6]

Zarzuć zdjęciami klamek w nocy bo nabyłem dziś klameczki od Oprycha :kox: i musze wstawić diody do nich.

Prawa strona wydaje mi się ze za jasna

456ee75f620d4a30216a8710fd90d293.jpg

9fca0c3c0079f028f519a86e34df51ae.jpg

Lewa jest bardziej stonowana i aż tak nie razi po oczach

d9ca891359a20ae14fcf13d84ffcd52d.jpg

e95e0898638a114c2e619ac967a0a47b.jpg

Musiał być to na żywo luknac, wpadnij na spota [emoji6]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.