Skocz do zawartości
IGNOROWANY

moja dłubanka nowe mody i fotki


tkm

Rekomendowane odpowiedzi

Minął rok od zakupu tego autka i od czasu kiedy zacząłem zaglądac na to forum :-)

W procesie przystosowania a4 skoncentrowałem się na właściwościach jezdnych:

-zmiana zawiasu na s-line

-stabilizator

-heble :-) (na razie przód)

-program na 274 i 601Nm (niestety ukręciło mi już jedną skrzynię)

z innch drobiazgów:

- kiera multi

- rns-e

- LEDy w DRL

- felgi

- gril

To co mam w planach jak się trafi materiał:

- heble tył

- stabilizator tył

- fotele

- lusterka

- lotka

- wałki i kosz do skrzyni na 1000Nm (imp.usa)

NOWE zmiany:

heble tył RS4

gwint Eibach

tylny stabilizator RS4

fotele Recaro

lusterka S4

czujniki ciśnienia

dekory carbon

lotka S4

kamera cofania

tuner-zestaw od Woszu

wydech + dokładka S4

MODY w toku

tylne LED z a6 c6

pamięć/składanie lusterek

diody ambienta

schowek z gniazdami do mediów

taki był początek:

granat_a4.jpg

potem/teraz

2012_03_23_11_33_06.jpg

picture hosting

2012_12_10_19_05_39.jpg

photo hosting sites

image.jpg

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki samochodu:decayed:

A mam takie pytanie. Co masz na mysli pisząc że w zmianach jest podpunkt "stabilizator"?

Przecierz wszystkie A4 mają z przodu stabilizator, założyłes jakiś mocniejszy? z innej wersji czy jak?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki samochodu:decayed:

A mam takie pytanie. Co masz na mysli pisząc że w zmianach jest podpunkt "stabilizator"?

Przecierz wszystkie A4 mają z przodu stabilizator, założyłes jakiś mocniejszy? z innej wersji czy jak?

Pozdr

Pewnie z rs 4 ma na mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki samochodu:decayed:

A mam takie pytanie. Co masz na mysli pisząc że w zmianach jest podpunkt "stabilizator"?

Przecierz wszystkie A4 mają z przodu stabilizator, założyłes jakiś mocniejszy? z innej wersji czy jak?

Pozdr

są do wyboru dwie opcje warte zachodu (realny efekt w jeździe po zakrętach)

1. tylni (!) stabilizator od RS4 - Allegro lub podobe,

2. tylni (!) stabilizator firmowy tuningowy zestaw. Niestety sprzedawany w kompletach cena około 2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mógłbyś coś więcej napisać o wzmocnieniu do skrzyni. Może jakiegoś linka, jakie koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mógłbyś coś więcej napisać o wzmocnieniu do skrzyni. Może jakiegoś linka, jakie koszty?

Temat zgłebiłem z konieczności , gdy po wirusie i starcie (na suchym) ukręciłem główny wałek w skrzyni. Dodam, że byłem po wymianie oleju w skrzyni na niebieski (zalecany do tych skrzyń dla motorków V8).

W stanach są dostępne zestawy :

- konwerter

- wałek podawczy z koszem,

- stator

które mają gwarancję do 1000Nm. Robią to do ulicznych wygłupów.

Najczęściej wysyła się im skrzynie a oni odsyłają przezbrojoną. Koszty ok 2500-3000$

Można też kupić same graty - cena ok 1000.

Trzeba jeszcze wykombinować kogoś kto tam na miejscu kto zamówi , zapłaci i wyśle.

Niestety nie da się tego podać "w relkamówce" komuś kto akurat leci. Sam konwerter waży ok 21 kg.

Wysyłka paczki może grozić dodatkowym cłem+Vat.

Jest w Pl firma, która to importuje, ale za ten zestaw wołają 7500pln. Do tego robota 2000 i oliwa 1500

Razem trochę kosztowne.

Dlatego dopuki nie trafię jakoś opcji na te części z usa, kupiłem skrzynię po testach (2800) puls przedładka ;-)

2012_04_02_10_39_47.jpg

2012_04_02_10_39_16.jpg

2012_04_02_10_39_31.jpg

---------- Post dopisany at 20:10 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ----------

Daj więcej fotek :decayed: w szczególności grila

Fotki musze jakieś zrobić. Grila mam jeszcze jedno

2011_10_29_14_49_25.jpg

upload

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc... :good: Co to za gryllll? :mysli:

:-)) dość rzadka wersja grila S4, niestety teraz ktoś zawinął mi podkładkę pod tablicę i dwa pionowe paski.

w serwisie za nową podkładkę chcą ponad 100eur a chromy tylko w komplecie :-(, więc przeczesuję allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc... :good: Co to za gryllll? :mysli:

:-)) dość rzadka wersja grila S4, niestety teraz ktoś zawinął mi podkładkę pod tablicę i dwa pionowe paski.

w serwisie za nową podkładkę chcą ponad 100eur a chromy tylko w komplecie :-(, więc przeczesuję allegro.

Do zderzaka S-linowego podejdzie chyba bez problemu co :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki samochodu:decayed:

A mam takie pytanie. Co masz na mysli pisząc że w zmianach jest podpunkt "stabilizator"?

Przecierz wszystkie A4 mają z przodu stabilizator, założyłes jakiś mocniejszy? z innej wersji czy jak?

Pozdr

są do wyboru dwie opcje warte zachodu (realny efekt w jeździe po zakrętach)

1. tylni (!) stabilizator od RS4 - Allegro lub podobe,

2. tylni (!) stabilizator firmowy tuningowy zestaw. Niestety sprzedawany w kompletach cena około 2000

A przedni z czego włożyłeś?

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

Moc... :good: Co to za gryllll? :mysli:

:-)) dość rzadka wersja grila S4, niestety teraz ktoś zawinął mi podkładkę pod tablicę i dwa pionowe paski.

w serwisie za nową podkładkę chcą ponad 100eur a chromy tylko w komplecie :-(, więc przeczesuję allegro.

Pierwsze słyszę, pierwsze widzę i nie wydaje mi się żeby te pionowe paski można było kupić w serwisie. Blenda owszem, jest dostępna i można kupić tańszą tylko w innym kolorze a pasek ostatecznie przełożyć.

Rezanko idzie w dobrym kierunku :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni ttrafiłem od HR.

Blenda w innym kolorze , tak ale tylko tzw piano black. Inne kolory mają inne mocowania.

---------- Post dopisany 27-07-2013 at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany 03-01-2013 at 06:38 ----------

Ciąg dalszy modów zrealizowanych: tylne heble RS4. W bólach , bo bez zmiany piasty trzeba było dołożyć dystans pod tarczę 5 mm.

image.jpg

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

Kilka kolejnych modów już za mną :

Stbilizator tył RS

Zawias Gwint Eibach StreetPro (zanabyty na forumie)

Nowa oslona pod silnikiem, ńiestety do wywalenia na śmietnik, nie mogłem trafić porządnej ori i skusilem sie na Allegro (chłam, spinki chłam ...)

Wreszcie trafiłem listwy S4 (jak nie było tak nie było , teraz 2 komplety )

Lusterka S4(foto, memo...) jeszcze ńie załączone - brak modułu i czasu na rezanko .

Pozostało:

- lotka, poszukuję

- wydechy czakają na montaż

- 18 nie mogę sie zdecydować,

---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

image.jpg

---------- Post dopisany at 19:45 ---------- Poprzedni post napisany at 19:44 ----------

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:45 ----------

We wnętrzu:

Wreszcie recarosy, jasne ,

Moduł BT Q

Lampki drzwi,

Wreszcie komplet carbonów,

Pozostają :

- dywany ,

- wykładziny bagażnika,

- progi

- poszukję boczków, bardziej pasujących,

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:51 ----------

]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem okazję widzieć auto na żywo :wink: ale widzę ciągle zmiany, lubie jasne recaro, dla mnie brakuje tu tylko ładnej 18 i będzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne zmiany, wszystko na grubo :kox:

Jak masz już gwint to nie pchaj się w 18", tylko 19" :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recaro :kox: jeszcze białe :kox::kox: a podłokietnik gdzie? Fajnie sie teraz środek prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z moich okolic :decayed: Minęliśmy się jakiś tydzień temu jak leciałeś w stronę łomianek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...